Registrační formulář - dalších 30 let svobody
Akce "Přání k dalším 30 letům svobody" nebo také "1989 - 2019 - 2049" má za cíl spojit dohromady Amnesťáky a Amnesťačky v různých městech Česka a přizvat je k vytváření přání, výzvy nebo vize pro dalších 30 let svobody v Česku.

Z PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ BYCHOM RÁDI SESTAVILI MENŠÍ TÝMY (6 - 12 LIDÍ), KTEŘÍ BY PŘI SPOLEČNÉM SETKÁNÍ ZPRACOVALI SVOJI ČÁST PŘÁNÍ.

Pokud se vám tato myšlenka líbí, chtěli byste se seznámit s dalšími příznivci a příznivkyněmi Amnesty ve vašem okolí, tak prosím vyplňte níže uvedené informace a já se vám brzy ozvu s dalšími instrukcemi.

V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů nebo nápadů se nebojte obrátit na můj email michal.horniecky@amnesty.cz

Michal Horniecký
Vedoucí mobilizace Amnesty ČR
Kontaktní údaje
Zanechte nám na sebe vaše kontaktní údaje, abychom z nich mohli vytvořit "mapu účastníků" a následně vás propojit s ostatními Amnesťáky ve vašem městě.
Jméno a příjmení *
Your answer
Město *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Doplňkové informace
Chtěl*a byste zorganizovat setkání?
Přání má být týmová práce Amnesťáků a Amnesťaček ve vašem městě, pro jejichž setkání je potřeba domluvit místo a čas. Chctěl*a byste se této role ujmou a pomoct s uspořádáním setkání ve vašem městě?
Prostory
Pokud byste měl*a k dispozici prostory, které byste k této akci chtěl*a nabídnou tak nám to prosím napište. Primárně jde o dobrou dostupnost a velikost umožňující hostit cca 10 lidí.
Your answer
Kdy by vám setkání nejvíce vyhovovalo?
Jaká téma byste nejradši zvolil*a jako základ pro vaše přání? [maximálně 4]
Níže uvedená témata slouží k tomu, aby vaše přání pokryla co nejširší škálu témat. Nemělo by smysl, aby všechny skupiny pracovali na stejném tématu.
Poznámky, nápady, připomínky?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy