Minikonference OP MG - Praha 11. 11. 2019
Projekt PPUČ (www.gramotnosti.pro, www.gramotnostiproucitele.cz) zve především učitele 2. stupně základních škol na 6. minikonferenci odborného panelu pro rozvíjení matematické gramotnosti. Workshopy založené na sdílení zkušeností účastníků budou uvedeny inspirativními ukázkami z praxe.
Společné uvažování nad tématem rozvíjení matematické gramotnosti napříč vzdělávacími obory by mohlo být inspirativní i pro učitele 1. stupně.

Anotace:
Zodpovědnost za rozvíjení matematické gramotnosti není možné nechávat pouze v rukou učitelů matematiky. Na 2. stupni základní školy je podstatné, aby učitelé jednotlivých vzdělávacích oblastí viděli potenciál k rozvíjení matematické gramotnosti v obsahu svých oborů a podpořili žáky, aby využívali znalosti a dovednosti, které si osvojili v matematice. Sdílení inspirativní praxe cítíme jako důležitou podmínku vzájemného učení mezi učiteli, přičemž je třeba mít na paměti, že každý učitel je autonomní osobnost, která se sama rozhodne jak, proč a co ve svém oboru učí.

Akce je akreditována v systému DVPP.

Reflexi proběhlých odborných panelů matematické gramotnosti najdete na: https://clanky.rvp.cz/clanek/c/z/22067/SDILENI-ZKUSENOSTI-S-PODPOROU-UCITELU-PRI-ROZVIJENI-MATEMATICKE-GRAMOTNOSTI---5-MINIKONFERENCE-ODBORNEHO-PANELU-MATEMATICKE-GRAMOTNOSTI.html/

Novinky PPUČ k matematické gramotnosti naleznete na https:https://gramotnosti.pro/web/matematgramotnost
Email address *
Závazná přihláška na minikonferenci v Praze 11. listopadu 2019
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Škola / organizace *
Your answer
Chtěl/a bych se aktivně zapojit (s 15 minutovým příspěvkem) - již není možné
Anotace příspěvku:
Tuto část vyplňte, jen když nabízíte své kapacity vystoupit. Budeme Vás individuálně kontaktovat na uvedený email či telefon.
Your answer
Požaduji proplacení cestovného
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů či byste rádi vystoupili s příspěvkem.
Your answer
Chci odebírat Newsletter projektu PPUČ
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042, Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Hana Havlínová 777 890 321 (program - aktivní příspěvky)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Národní ústav pro vzdělávání. Report Abuse - Terms of Service