Minikonference OP MG - Praha 11. 11. 2019 - Gymnázium Na Zatlance 11, Praha 5
Projekt PPUČ (www.gramotnosti.pro, www.gramotnostiproucitele.cz) zve především učitele 2. stupně základních škol na 6. minikonferenci odborného panelu pro rozvíjení matematické gramotnosti. Workshopy založené na sdílení zkušeností účastníků budou uvedeny inspirativními ukázkami z praxe.
Společné uvažování nad tématem rozvíjení matematické gramotnosti napříč vzdělávacími obory by mohlo být inspirativní i pro učitele 1. stupně.

Anotace:
Zodpovědnost za rozvíjení matematické gramotnosti nelze nechávat pouze v rukou učitelů matematiky. Je důležité, aby učitelé jednotlivých vzdělávacích oblastí viděli možnosti rozvíjení matematické gramotnosti v obsahu svých oborů a podpořili žáky, aby využívali znalosti a dovednosti, které si osvojili v matematice.
Program tvoří workshopy, které budou zahájeny krátkým představením reálně odučené školní aktivity. Tu připravili a budou prezentovat učitelé z praxe.
Dále budete ve skupinách s autory aktivit a s odborníky z panelu matematické gramotnosti diskutovat o přínosu představených námětů pro učení žáků; o tom, kdy a jak je zařadit do vaší výuky; o případných rizicích a praktických zkušenostech s nimi.

Akce je akreditována v systému DVPP.

Reflexi proběhlých odborných panelů matematické gramotnosti najdete na: https://clanky.rvp.cz/clanek/c/z/22067/SDILENI-ZKUSENOSTI-S-PODPOROU-UCITELU-PRI-ROZVIJENI-MATEMATICKE-GRAMOTNOSTI---5-MINIKONFERENCE-ODBORNEHO-PANELU-MATEMATICKE-GRAMOTNOSTI.html/

Novinky PPUČ k matematické gramotnosti naleznete na https:https://gramotnosti.pro/web/matematgramotnost
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Závazná přihláška na minikonferenci v Praze 11. listopadu 2019
Jméno *
Příjmení *
Škola / organizace *
Chtěl/a bych se aktivně zapojit (s 15 minutovým příspěvkem) - již není možné
Clear selection
Anotace příspěvku:
Tuto část vyplňte, jen když nabízíte své kapacity vystoupit. Budeme Vás individuálně kontaktovat na uvedený email či telefon.
Požaduji proplacení cestovného
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů či byste rádi vystoupili s příspěvkem.
Chci odebírat Newsletter projektu PPUČ
Clear selection
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042, Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Hana Havlínová 777 890 321 (program - aktivní příspěvky)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NPI. Report Abuse