Klfree.net - formulář "ochotníků"
Jednoduchá databáze, která shromažďuje lidi ochotné pomáhat, a zároveň obory, ve kterých jsou schopni nabídnout pomoc.
Ideální je vyplnit co nejvíce údajů, aby se pak dalo dobře vybírat koho pro danou záležitost oslovit. Například třeba v případě pomoci v Lidicích nepsat lidem ze Slaného, nebo někoho kdo neovládá linux tak nežádat o pomoc s konfigurací QoSu :-)
Díky
Belerby

Informace o zpracování údajů:
Poskytnutí údajů je zcela dobrovolné, není podmínkou poskytnutí jakékoliv služby, či plnění. Poskytnutí údajů také nezakládá právo, či oprávněné očekávání, na získání protihodnoty, či jiné formy plnění. Správcem a zpracovatelem údajů je Sdružení Klfree.net, z.s. - Čechova 1562, 27201 Kladno http://www.klfree.net tel. 840800840 email helpdesk@klfree.net

Uvedením údajů dáváte souhlas s jejich zpracováním pro účely kontaktování Vaší osoby při technických činnostech správce a nabídkou brigádnické bezplatné spolupráce při těchto činnostech - jak vyplývá ze samotné logiky dotazníku. Údaje mohou být předány ovládané osobě - Klfree Networks, s.r.o. za účelem kontaktování při nabídce spolupráce při technických činnostech této společnosti. Kontaktní údaje mohou být použity správcem při informování o činnosti správce a pro zaslání pozvánek na akce společenské a vzdělávací pořádané, či spolupořádané, správcem. Údaje nebudou použity k žádným marketingovým ani podobným účelům a mimo uvedených subjektů nebudou předány jiné osobě.

Odesláním dotazníku prohlašujete, že jste uvedl údaje výhradně své osoby, které jste s ohledem na další právní skutečnosti oprávněn poskytnout.

Údaje bude správce zpracovávat po dobu své existence, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv osobně odvolat v sídle správce, či emailem na gdpr@klfree.net .

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefonní kontakt *
Your answer
Další kontakty? (Jabber, ICQ, skype apod.)
Your answer
Adresa Vašeho bydliště
Your answer
Jste členem? *
Pokud jste členem, napište nám prosím Vaše členské číslo (případně přezdívku)
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service