TO JEST TERAZ! Całociało / 5 września
Po czasie niepewności i izolacji, w końcu możemy rozpocząć 𝗧𝘂 𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿 𝗕𝘆𝘁𝗼𝗺 𝗣𝗶𝗸𝗻𝗶𝗸!
W ramach spotkań z teatrem w piknikowym nastroju, zaprosiliśmy dwa zwycięskie zespoły. 🙂

Pierwszy spektakl “TO JEST TERAZ! Całociało” to wynik pracy trzech artystek: Pauliny Giwer- Kowalewskiej, Anieli Kokoszy i Agnieszki Dubilewicz.

𝗞𝗶𝗲𝗱𝘆: 5 września, godz. 11:00.
𝗚𝗱𝘇𝗶𝗲: Niepubliczne Przedszkole TIKA ul. Teofila Lenartowicza 1 w Bytomiu.

𝗢 𝘀𝗽𝗲𝗸𝘁𝗮𝗸𝗹𝘂:
To jest TERAZ jest o wspólnocie
O byciu teraz
O byciu razem nawet wtedy, kiedy się jest osobno
O byciu w ciągłym ruchu odpoczywając
O byciu w bezruchu ruszając się
O spotkaniu, które jest nowe i bezpieczne
O relacji budowanej na odległość
O byciu.

Drodzy, chcemy zaprosić Was - dzieci i bliskich Wam dorosłych, do przygody wspólnego bycia!
Nasze działanie będzie spektaklem, ale przede wszystkim spotkaniem: swobodnym, otwartym, włączającym Tych, którzy akurat mają na to ochotę, gotowym na Wasze sugestie, wrażliwym na potrzeby, Naszym i Waszym jednocześnie.

Weźcie butelkę wody, i wygodny strój, koc i coś na ząb, spotkajmy się na teatralnym pikniku! 🙂
Do zobaczenia!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Ilość wejściówek *
Podaj ilość osób, z którą pojawisz się na wydarzeniu. Liczba ta jest dla nas istotna z racji wymogów sanitarnych.
Przetwarzanie danych osobowych *
Informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych podanych w tym formularzu zgłoszeniowym jest Fundacja Inqubator Teatralny. Jeśli w związku z tym lub w celu skorzystania z któregoś z przysługujących Ci uprawnień (prawo do żądania od nas dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego) chciałbyś / chciałabyś się z nami skontaktować, to wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na jeden z podanych adresów: fundacjainqubatorteatralny@gmail.com lub kontakt@inqubatorteatralny.pl albo skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem 507 702 727. Chcemy abyś wiedział / wiedziała, że Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji statutowych założeń, dla których powstała nasza organizacja, a w tym przede wszystkim w celu realizacji zadania powierzonego nam przez Prezydenta Miasta Bytomia, które polega na organizacji Przeglądu Tu Teatr Bytom Piknik. Przetwarzamy dane dlatego, że jest to niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym (art. 6 ust. 1 lit e RODO) oraz w zakresie możliwości kontaktowania się z Tobą na odległość jeżeli wyraziłeś na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) i wyłącznie tak długo, jak jest to do realizacji tych celów konieczne lub do czasu wniesienia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych. O celach realizowanych przez naszą organizację przeczytasz więcej na naszej stronie internetowej: inqubatorteatralny.pl/. Zapewniamy Cię, że jeśli komukolwiek przekazujemy Twoje dane, to wyłącznie odbiorcom uprawnionym, osobom należycie upoważnionym lub procesorom, z którymi zawarliśmy gwarantującą poufność umowę powierzenia Twoich danych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy