Můj pracovní svět
U každé otázky vyber takovou odpověď, která tě teď nejvíc vystihuje. Pokud se tě dané tvrzení aktuálně netýká, vyber takovou odpověď, která by ti byla nejbližší, pokud by se tě daná situace týkala. U otázek bez nabízených odpovědí vepiš svou vlastní odpověď.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Dostala jsem výpověď v práci. *
1 point
Tolik bych si přála pracovat ve firmě XY!
*
1 point
Moje zaměstnání mi nevyhovuje.
*
1 point
Líbilo by se mi odejít ze zaměstnání a pracovat na nějakém svém projektu.  Moje zaměstnání mi nevyhovuje.
*
1 point
Myslíš si o sobě, že občas funguješ v režimu oběti (např. občas odmítáš zodpovědnost za některá svá rozhodnutí a/nebo za svoji nespokojenost obviňuješ druhé lidi)?
*
2 points
Chceš pracovat na vystoupení z role oběti, abys mohla být spokojenější sama sebou, se svými vztahy i v ostatních oblastech svého života? (pokud chceš pracovat na jiném tématu, vepiš ho prosím do odpovědi pro "Jiné")
*
2 points
Pokud bys chtěla pracovat na opuštění role oběti, vyhovovalo by ti spíš:
*
1 point
Co konkrétního by se v tvém životě změnilo, kdybys dokázala opustit roli oběti (tj. kdybys dokázala převzít zodpovědnost za každé své rozhodnutí a přijala plnou zodpovědnost za svoji spokojenost v životě)? Jaké možnosti se ti následně otevřou?
*
Souhlasíš se zařazením tvých údajů (jméno, e-mail) do mé databáze dle GDPR (https://www.martinamaierova.cz/gdpr/), abych tě mohla informovat o tom, co pro tebe v tématu opouštění role oběti dál chystám?
*
0 points
INFORMACE K VYHODNOCENÍ KVÍZU: Poté, co klikneš na tlačítko "Odeslat", zobrazí se ti potvrzovací stránka, ze které se kliknutím na tlačítko "Zobrazit skóre" dostaneš na stránku s uvedením počtu získaných bodů. Komentář k získanému počtu bodů si následně přečti na www.martinamaierova.cz/vyhodnoceni-kvizu. Tuto informaci najdeš následně i v e-mailu, který ti bude zaslán obratem po vyplnění tohoto kvízu (zkontroluj si kdyžtak spam/promo/hromadné).
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy