Які книжки та як ви читаєте з дітьми. Опитування батьків та вчителів початкових класів
Шановні батьки та вчителі початкових та середніх класів!


Ви, мабуть, часто стикаєтеся зі спротивом ваших дітей та учнів у читанні книжок, коли навколо так багато відеоконтенту. Мабуть, не завжди легко вибрати книжку, яка зацікавить дітей і буде відповідати віковим особливостям, різним читацьким уподобанням та навичкам. Можливо, ви б хотіли знати більше про сучасну українську літературу і як заохотити дітей більше читати?

Український Інститут Книги спільно з ГО «Смарт освіта» за підтримки експерток з "BaraBooka. Простір української дитячої книги" продовдують проєкт, що має на меті залучити дітей до читання через створення корисного інструменту для батьків. Він стане поштовхом для промоції сімейного читання, зокрема в початковій та середній школах, які є фундаментом для формування культури читання. А це, зі свого боку, впливає на загальний розвиток особистості, академічні успіхи та якість спілкування в родині.

Ми хочемо створити продовження посібника "Живі письменники. Батькам" (першу частину дивіться тут https://nus.org.ua/posibnyk-zhyvi-pysmennyky-batkam/) для обговорення нових найцікавіших книжок сучасних українських письменників. Він стане зручним інструментом для спілкування батьків із дітьми через сучасну українську літературу.
 
Ми запрошуємо вас долучитися до укладання списку книжок для посібника. Для цього розроблена ця анкета. Крім відповідей на запитання про, власне, книжки, ми просимо вас розповісти трошки про ваші практики сімейного читання. Ця інформація буде дуже цінною для роботи над посібником.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Яку групу ви представляєте? *
Залежно від відповіді на це запитання вам відкриється відповідний розділ анкети
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.