Seminarium biznesowe Polska – Sri Lanka, 16.02.2018
Seminarium odbędzie się w dniu 16 lutego 2018 r. w siedzibie KIG, Warszawa, ul. Trębacka 4, sala 205, początek spotkania o godz. 10.00. Rejestracja od godziny 9.30.
Imię (Name) *
Dla więcej niż jednej osoby prosimy o dokonanie oddzielenej rejestracji
Your answer
Nazwisko (Surname) *
Dla więcej niż jednej osoby prosimy o dokonanie oddzielenej rejestracji
Your answer
Stanowisko (Position) *
Your answer
Nazwa firmy (Company) *
Your answer
Branża (Industry) *
Your answer
Krótki opis firmy i zainteresowania dot. współpracy na rynku lankijskim w j. angielskim *
Limit 1300 znaków wraz ze spacjami. W opisie powinny się znaleźć: branża, zakres działalności, rok założenia firmy, wdrożony system jakości, rynki zagraniczne, z którymi firma współpracuje, współpraca z rynkiem południowoafrykańskim (w przypadku prowadzenia takiej współpracy), międzynarodowe certyfikaty i zezwolenia, nagrody i wyróżnienia, w tym na targach międzynarodowych, referencje krajowe i zagraniczne itp. Ponadto: proponowane formy i warunki współpracy (np. dostawy towarów i wyposażenia, usługi, generalne wykonawstwo, podwykonawstwo, know-how, doradztwo, zawiązanie konsorcjum lub spółki z partnerem)
Your answer
Telefon (Phone no.) *
Your answer
Fax
Your answer
E-mail *
Your answer
WWW
Your answer
[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krajową Izbę Gospodarczą z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4 w celu rejestracji i obsługi wydarzenia "Seminarium biznesowe Polska – Sri Lanka" *
Administratorem danych osobowych jest Krajowa Izba Gospodarcza (KIG), z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym zbierane są przez KIG wyłącznie w celu rejestracji i obsługi wydarzenia „Seminarium biznesowe Polska – Sri Lanka”. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi.
Kontakt
Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel +22 630 97 07
mail kkaniewska@kig.pl

Ewa Mieleszkiewicz
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel +22 630 98 37
mail emieleszkiewicz@kig.pl

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms