Registracija
Paskaita „Finansinis raštingumas šeimai" I dalis.
Lektorius - Karolis Aleknavičius (verslininkas, sertifikuotas buhalteris, Alytaus kolegijos dėstytojas)
Data - 2018-11-14
Laikas - 17.30-19.30
Vieta: Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“, Kalnėnų 2B

APRAŠYMAS
Dviejų susitikimų ciklas apie finansinį raštingumą. Teoriniai ir praktiniai patarimai: kaip jo išmokti visai šeimai? Kaip paaiškinti vaikui iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti?
Seminaro II dalis vyks tai pačiai dalyvių grupei ir numatyta gruodžio 12 dieną. Dalyvių skaičius ribotas.

* * * * *
Paskaita „Tiltai link tinkamo vaikų elgesio“
Lektorė - Eglė Gudelienė
Data - 2018-11-15
Laikas - 17.00-20.00
Vieta: Alytaus miesto bendruomenės centras, Jaunimo g. 3, Alytus

APRAŠYMAS
Kiekviena šeima svajoja auginti supratingą ir tinkamai besielgiantį vaiką, tačiau kone kasdien susiduria su įvairiomis netinkamo elgesio apraiškomis. Priežasčių, kodėl taip nutinka, gali būti daug ir įvairių: nepatenkinti vaiko poreikiai, skirtingi suaugusiųjų lūkesčiai, įgyti manipuliavimo įgūdžiai, sukaupta atitinkama patirtis, stiprūs aplinkos dirgikliai, kantrybės ir pakantumo stoka, intensyvi emocijų raiška, nepakankami bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Paskaitos metu su tėvais diskutuojama, kaip tiesti tokius tiltus link tinkamo vaikų elgesio, kaip: vaiko poreikių tenkinimas, tinkamo pavyzdžio rodymas, leistino elgesio ribų nustatymas, galimybės pasirinkti sudarymas, laiko maloniai veiklai skyrimas, pozityvaus mąstymo ugdymas, pasitikėjimo savimi stiprinimas, pakantumo formavimas, emocijų valdymas, bendravimo įgūdžių lavinimas. Be to, paskaitos metu akcentuojama, kad tik nuoseklūs, atsakingai pasirinkti, tarpuavyje suderinti suaugusiųjų veiksmai padeda vaikui suprasti, koks jo elgesys yra tinkamas, kitiems malonus ir tėvų pageidaujamas.

* * * *
Paskaita „Natūralių ir loginių pasekmių taikymas vaikų auklėjime. Kaip gali pagelbėti adlerietiškas auklėjimas.“
Lektorė - Daiva Antanavičiūtė
Data - 2018-11-24
Laikas - 10-12 val.
Vieta: Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“, Kalnėnų 2B

APRAŠYMAS
Kaip alternatyvą bausmėms ir atpildui A.Adlerio pasekėjai pasiūlė natūralių ir loginių pasekmių sampratą ir taikymo galimybes. Nubrėžiant saugias ribas ir su padrąsinimu leidžiant vaikams saugiai eksperimentuoti patiriant pasekmes, galima formuoti savarankišką ir atsakingą asmenybę. Paskaitoje aptariami svarbūs tėvų įgūdžiai, analizuojami pavyzdžiai ir aptariamas pasekmių taikymas.

* * * * *

2018-11-15 paskaitos metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. nr. 8-657-74844.

Paskaitos nemokamos, finansuojamos iš Europos socialinio fondo. Projektas „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

Email address *
Kurioje paskaitoje planuojate dalyvauti? *
Required
A copy of your response will be emailed to the address you provided.
Submit
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service