Mikołajowym Tropem
Formularz zgłoszeniowy na usługę turystyczną "Mikołajowym Tropem"

Zainteresowani naszymi Mikołajkami?

Oto co należy zrobić:

1) Wypełnić najpóźniej do 26-go listopada formularz zgłoszeniowy z danymi rodzica/opiekuna i dziecka(i)
2) Wybierz preferencyjny termin Mikołajek (to ten na który zostaniesz zapisana(y) w przypadku wolnych miejsc - o pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń. 
3) Wybierz zapasowy termin Mikołajek (to ten na który Cię zapiszemy w razie braku miejsca na pierwszy termin)
4) W ciągu 3-dni otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem terminu.
5) W ciągu 3-dni od otrzymania maila wpłać całą kwotę na wskazane w  mailu konto
6) W ciągu 3-dni od otrzymania wpłaty otrzymujesz potwierdzenie udziału :) 

Pamiętajcie, w razie niekorzystnej pogody lub innych zdarzeń istnieje możliwość zmiany terminu na 3-dni przed usługą na inny (o ile są dostępne miejsca), lub też anulacji Waszych Mikołajek. W przypadku anulacji udziały, Wasza wpłata nie przepada, jest do wykorzystania na inne aktywności w Tatrzańskim Parku Edukacyjnym lub w Snowlandii - Snieżny Labirynt

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko opiekuna *
Email do opiekuna *
Telefon kontaktowy do opiekuna *
Imię i nazwisko dziecka(i) *
Wiek dziecka(i)
Preferowany termin Mikołajek *
ALTERNATYWNY termin Mikołajek *
REGULAMIN

Regulamin usługi turystycznej z cyklu “Mikołajowym Tropem” - grudzień 2023 r.

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

a) Organizatorem usługi turystycznej “Mikołajowym Tropem”  (zwanej dalej "mikołajki" lub też "mikołajowym tropem) jest firma Maria Kozłowska Mumgeo we współpracy z firmą EduTatry Władysław Bętkowski oraz Odskocznia Sp z.o.o (Tatrzański Park Edukacyjny).

b) Mikołajki odbywać się będą w dniach 2,3,6,9,10 w godzinach prezentowanych w formularzu zgłoszeniowym i potwierdzonym mailowo lub telefonicznie z uczestnikami.

c) Mikołajki składać się będą z  wejścia na teren Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego, spotkanie ze zwierzętami na terenie Parku, gra terenowej “Mikołajowym Tropem”, aktywności edukacyjnych i animacji prowadzonych przez opiekunów grupy, spotkania z Mikołajem, warsztatów rękodzieła świątecznego na drewnie oraz ogniska ze przed- świątecznym poczęstunkiem i możliwością upieczenia kiełbasek

d). Podczas mikołajek przewidujemy udział maksymalnie 30 dzieci (uczestników), oraz dodatkowo towarzyszących im rodziców/opiekunów. 

e) Minimalna grupa do przeprowadzenia Mikołajek - 10 dzieci. W przypadku braku odpowiedniej frekwencji Organizator poinformuje o tym uczestnika na 3 dni (72h) oraz zaproponuje alternatywny termin Mikołajek

f) W przypadku niebezpiecznych warunków atmosferycznych (burza, porywisty wiatr, gwałtowna ulewa lub śnieżyca itp.), organizator zastrzega prawo do odwołania lub przerwania zajęć mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, lub zastąpienia danej części mikołajek - innym elementem.

g) Rodzic lub opiekun prawny jest obecny podczas całości trwania usługi, odpowiadając za jego bezpieczeństwo i zachowanie, w szczególności zapewniając je we właściwy ubiór adekwatny do aktualnej pogody

2. WPŁATY i WYBÓR TERMINU, REZYGNACJA i ZWROTY

a) Uczestnictwo w wycieczce możliwe jest po wypełnieniu karty zgłoszenia (formularza), dokonaniu zapłaty a następnie potwierdzeniu uczestnictwa poprzez otrzymanie maila od organizatora.  

b) Całość wpłaty należy dokonać najpóźniej w ciągu 3 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem zgłoszenia od organizatora, po uprzedniej akceptacji warunków usługi i regulaminu.

c) Płatności przyjmowane są tylko za pośrednictwem płatności na konto organizatora i księgowane. Numer konta do wpłat: Ing Bank Śląski 09 1050 1445 1000 0097 4350 0309

d) Koszt uczestnictwa 80zł/dziecka, dzieci do 36 miesiąca bezplatnie przy minimum jednej pełnej płatności od starszego dziecka - uczestnika lub drugie dziecko. W przypadku braku starszego uczestnika - płatność 80 zł/os Koszt uczestnictwa osoby dorosłej - 20 zł

e) Istnieje możliwość wystawienia imiennej faktury za usługę po uprzednim poinformowaniu organizatora.

f) Istnieje możliwość anulacji Mikołajek lub zmiany terminu na życzenie klienta najpóźniej na 3 dni (72h) przed terminemW przypadku anulacji udziału, dokonana już wpłata zostaje przeniesiona i jest do wykorzystania na inne aktywności w Tatrzańskim Parku Edukacyjnym lub w Snowlandii - Snieżny Labirynt w 2024 r.

g) W przypadku anulacji udziału i przeniesieniu jej na inne aktywności - kwota zostaje pomniejszona o 25% opłaty przejściowej.

h) Zmiana terminu możliwa jest jedynie w przypadku dostępności innych terminów najpóźniej na 3 dni (72h) przed terminem.

i). Cena obejmuje: wejście na teren Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego, spotkanie ze zwierzętami na terenie Parku, grę terenową “Mikołajowym Tropem”, aktywności edukacyjne i animacje prowadzone przez opiekunów grupy, spotkanie z Mikołajem, warsztaty rękodzieła świątecznego na drewnie oraz ognisko z przed- świątecznym poczęstunkiem i możliwością upieczenia kiełbasek, ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 zł.

3. POSZANOWANIE PRZYRODY i BEZPIECZEŃSTWO

a) Usługa "Mikołajowym tropem" ma za cel bawić i edukować, stanowić platformę do spotkania z Mikołajem i wymiany prezentów, poszerzając wiedzę i zainteresowania przyrodnicze wśród uczestników.

b) Spotkania odbywają się na łonie natury, i w związku z tym należy przestrzegać zasad wyznaczonych dla danego obszaru, a także poleceń prowadzących wycieczki. 

c) Przebywając w naturze szanujemy i dbamy o nią. Nie śmiecimy, dbamy o naszych podopiecznych - żywe zwierzęta z Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego.

d) Organizatorzy dokładają wszelkiej staranności celem przygotowania mikołajek oraz sprawdzenia aktualnych warunków pogodowych i uczestników. Organizator nie może jednak wykluczyć zaistnienia zdarzeń losowych prowadzących do urazów takich jak zadrapania, oparzenia, zranienia lub złamania. Rodzice i opiekunowie muszą być świadomi tych zagrożeń i dbają o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

e) W przypadku pogorszenia warunków pogodowych i innych czynników wpływających na bezpieczeństwo i porządek zajęć, organizator może zmienić program lub anulować usługę.

f) Wszyscy uczestnicy zajęć posiadają dodatkowe ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 zł wykupione przez Organizatora

g) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zgubienie lub uszkodzenie własności uczestników (strój, telefony itd) powstałe w czasie trwania spotkań.

4. PUBLIKACJA WIZERUNKU oraz ZGODA NA OTRZYMYWANIE WIADOMOŚCI MAILEM

a) Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową oraz wiadomością sms/telefonów dotyczącą warsztatów, wycieczek i innych nowości lub promocji. 

b) W celu rezygnacji z korespondencji mailowej należy wysłać wiadomość o temacie “Rezygnacja z newslettera” lub inną podobną wiadomość do organizatora.

c) Uczestnik lub opiekun prawny osoby nieletniej wyraża zgodę na publikację wizerunku swojego, oraz innych uczestników. Zdjęcia i filmy mogą być publikowane w mediach społecznościowych, na plakatach oraz na stronie internetowej  EduTatry i Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego. 

d) Dane osobowe takie jak imię, nazwisko, data urodzenie podlegają ochronie RODO. Administratorem danych jest organizator, firma Maria Kozłowska Mumgeo oraz specjalnie do tego celu powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Maria Kozłowska. Dane nie mogą ulec przekazaniu żadnemu innemu podmiotowi za wyjątkiem firmy Władysław Bętkowski EduTatry oraz firmy Ubezpieczyciela NNW.


Zapoznałem się i akceptuję regulamin (wpisz imię, nazwisko zgłaszającego + datę zgłoszenia) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy