ZAPISY NA WARSZTAT ONLINE "ZIELONE CIEPŁO W LEGIONOWIE" | 25 LISTOPADA 2021, GODZ. 18:00
W ramach projektu GREEN HEAT, grupa badaczy wraz z Mieszkańcami będzie szukać najlepszych rozwiązań ciepłowniczych dla Legionowa. Jest to pierwszy taki projekt w Polsce, a rozwiązania z Legionowa zostaną zastosowane również w innych miastach, wspierając ich transformację energetyczną z korzyścią dla wszystkich mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Legionowa na pierwsze warsztaty konsultacyjne, podczas których wyjaśnimy cel naszego projektu, odpowiemy na wszelkie pytania i porozmawiamy o kierunkach rozwoju Legionowa oraz o Państwa oczekiwaniach i obawach związanych z ogrzewaniem Państwa domów i mieszkań obecnie i w przyszłości.

Warsztaty online odbędą się w czwartek 25 listopada 2021, o godzinie 18:00, na platformie MS Teams. Spotkanie potrwa 1,5 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Dla uczestników przygotowaliśmy kupony zakupowe o wartości 50 zł.

Projekt GREEN HEAT ma na celu przyczynienie się do likwidacji kotłów na paliwa stałe w Polsce. Na podstawie działań prowadzonych w Legionowie powstaną możliwe scenariusze dekarbonizacji systemów ogrzewania w polskich gospodarstwach domowych. Projekt realizowany jest w latach 2021-2023 w ramach programu ”Badania stosowane” Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i korzysta z dofinansowania otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy