Замовлення на іменне тиснення Dreamarium.com.ua
Заповніть, будь-ласка, цю коротку форму для запобігання помилок при виконанні Вашого замовлення на тиснення на блокноті Leuchtturm1917.

Зверніть увагу, що ми можемо відмовити у виконання Вашого замовлення з технічних причин. Будь-яке тиснення відбувається лише після повної оплати замовлення. Претензії щодо помилок у тексті, виду тиснення тощо не приймаються, якщо відповідають данним внесеним до цієї форми.

Ваше ім'я та прізвище *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Артикул блокноту *
Your answer
Формат блокноту *
Текст тиснення *
Введіть, будь-ласка, текст для тиснення з урахуванням регістру літер, пробілів, абзаців та знаків пунктуації. Текст, що буде перенесено на блокнот буде виглядати саме так, як вказано в цьому полі. Зверніть увагу, що допускаеться не більше 3-х рядків (в залежності від формату блокноту рекомендуємо тиснення текстів, що розміщуються лише в одному рядку). Допустима кількість знаків в одному рядку для кожного з форматів: Mini - 9, Pocket - 12, Medium - 25, Master - 35. Ми не несемо відповідальності за граматичні або інші помилки, що їх було допущено під час заповнення форми, тому, будь-ласка, перевірте ще раз текст для тиснення перед відправкою форми. Дякуємо за розуміння!
Your answer
Шрифт *
Вид тиснення
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Filofax. Report Abuse - Terms of Service