Bezpłatne szkolenie online: Jak pracować z Elementarzem? Czyli pierwsze kroki w metodzie sylabowej - szkolenie metodyczne dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Bezpłatny webinar
Email address *
W trakcie szkolenia omówionych zostanie ponad 30 zasad związanych z pracą z wykorzystaniem Elementarza. Przedstawione zostaną krok po kroku etapy i zasady wprowadzania kolejnych sylab. Omówione zostaną zasady wykorzystania gestów artykulacyjnych i korzystania z ilustracji wielofunkcyjnych. Wyjaśnione zostaną zasady korzystania z obudowy dydaktycznej oraz tempo pracy w grupie 4, 5 i 6- latków. Wyjaśnione zostaną dokładnie zasady wykorzystania programu słuchowego w grupie przedszkolnej oraz podczas pracy indywidualnej.
Prowadzenie: Beata Szymańska i Radosław Szymański
Adresaci: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
TERMIN: 14.12.2020, godz. 17.00
Imię i nazwisko: *
Pracuję: *
Miejsce: Online, na platformie LiveWebinar. Otrzymają Państwo link do logowania na szkolenia na podany w formularzu adres e-mail. Link zostanie wysłany (11.12.2020 r.) z adresu cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl, prosimy sprawdzić spam
Warunki techniczne udziału:• Dostęp do internetu. • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).• Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
Ochrona danych osobowych
Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust.Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust. lit. a) RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwi ich przetwarzanie, w tym przesyłanie informacji o produktach i ofertach Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu. Dane będą przetwarzane do czasu organizowania usług szkoleniowych skierowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu do nauczycieli i innych osób, których dane są przetwarzane. Na podstawie danych realizowane może być profilowanie w oparciu o kryteria takie jak nauczany przedmiot, co pozwoli na proponowanie ofert dostosowanych do oczekiwań nauczycieli. Dane będą przetwarzane również na podst. art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, do czasu przedawnienia roszczeń.
W związku z przetwarzaniem danych ma Pan/Pani prawo dostępu do tych danych, do ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Dyrektora Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu jest Pan Paweł Wierzbicki, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: p.wierzbicki@cuwsosnowiec.pl, nr tel. (32) 292 44 64 wew. 217.

*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy