Rekrutacja do naszej drużyny!
Obecnie Stowarzyszenie Q-bit przygotowuje pierwsze projekty, które zamierzamy realizować na terenie Żor na przełomie 2019 / 2020 r.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane współpracą z nami do wypełnienia, krótkiej ankiety.

Ankieta będzie aktywna bezterminowo - jednak 20.10.2019 nastąpi pierwsza weryfikacja i kontakt z osobami, które ją wypełnią w związku z obecnie przygotowywanymi projektami.

Nie martw się, jeżeli nie dysponujesz specjalistyczną wiedzą informatyczną - wystarczą nam twoje chęci do działania i umiejętność uczenia się nowych rzeczy.

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę... dołącz do naszej :-)
Email address *
Nick lub imię *
Rok urodzenia *
Jakie umiejętności posiadasz? *
Poniżej przykładowe odpowiedzi - ale nie musisz się tym sugerować.
(znam się na komputerach, umiem programować, tworzyć strony internetowe, pisać artykuły, tworzyć grafikę, tworzyć scenariusze gier, lubię analizować dane, mam umysł ścisły, mam umysł humanistyczny, ale uwielbiam naukę, mam trochę czasu i chciałbym w czymś uczestniczyć, mogę pomóc organizacyjnie, itp. itd)
Powiedz nam coś o sobie. Czy robisz coś dodatkowo? Jakie masz hobby? Masz jakąś pasję lub zainteresowania które mogą być przydatne w naszej działalności? Masz długofalowy cel związany z technologiami? Zainteresuj nas swoimi pasjami! lub napisz nam jaką dziedzinę, którą się interesujesz chciałbyś rozwinąć.
Poniżej przykładowe odpowiedzi - ale nie musisz się tym sugerować.
(np. prowadzę własny kanał na yt, prowadzę bloga, robię strony internetowe, uwielbiam występować publicznie, umiem robić grafiki, interesuję się astronomią, fizyką, elektroniką, umiem montować filmy lub też napisz nam co chciałbyś robić i w czym chciałbyś się sprawdzić lub czym zajmować np. recenzować gry, relacjonować wydarzenia technologiczne, prowadzić kampanie promocyjne, przygotowywać artykuły itp).
Pouczenia odnośnie danych osobowych
Oświadczam, że dane zawarte w ankiecie są zgodne z prawdą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Q-bit moich danych osobowych zgodnie z przepisami RODO w celu realizacji rekrutacji.

Klauzula informacyjna związana z prowadzeniem rekrutacji oraz obowiązek informacyjny dla Osób odbywających wolontariat w stowarzyszeniu Q-bit znajduje się na pod adresem:
https://docs.google.com/document/d/1VSq32tNrycC7WdGQZGRzod3xurQE7sfsKGc46t_4wUI/edit?usp=sharing

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy