Registracija į futbolo treniruotes Jūsų darželyje!
Kviečiame registruotis į futbolo treniruotes savo darželyje!
Sportiniuose užsiėmimuose ne tik sustiprėsite fiziškai, įgysite naujų teorinių žinių bet ir lavinsitės su aukščiausio lygio treneriais!
Treniruočių procesą sudaro: fizinis rengimas, individualių krepšinio įgūdžių lavinimas, varžybos, sporto šventės ir renginiai.
Treniruočių kaina priklausys nuo lankomumo: 26 Eur/mėn už išlankytas 5 ir daugiau treniruočių, 16 Eur/mėn už išlankytas 3 ar 4 treniruotes arba 9 Eur/mėn už išlankytas 1 ar 2 treniruotes. Taipogi, atskira tvarka yra mokamas vienkartinis 19 Eur mokestis, skirtas renginiams, varžyboms ir dovanoms. Apmokėjus vienkartinį sezono mokestį - Jūsų lauks staigmena - išskirtinė Gertuvė!
Svarbu - sportinė veikla šiais mokslo metais bus organizuojama atviroje erdvėje (tačiau tik esant palankioms oro sąlygoms). Taipogi, primename, kad užsiėmimai bus vedami atsižvelgiant į aktualiausius (t. y. tą dieną galiojančius) vyriausybės bei NVSC pateiktus ir sveikatos apsaugą užtikrinančius reikalavimus.
Daugiau informacijos telefonu +370 623 91019
Susipažinkime:
facebook.com/aukstaitijoskm
www.aukstaitijoskm.lt
https://www.youtube.com/channel/UCUA0iiRetnMwGVrcFB08wDQ/videos
Kurį darželį lanko Jūsų vaikas? *
Kurią darželio grupę lanko Jūsų vaikas? (Pvz. Pelėdžiukai) *
Vaiko vardas, pavardė *
Vaiko gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Kontaktinis telefono numeris *
Kontaktinis el. pašto adresas *
Treniruočių organizatorius – VšĮ „Naujieji projektai“ tvarkydama Jūsų asmens duomenis tampa asmens duomenų valdytoju, todėl mes prisiimame atsakomybę dėl Jūsų pateikiamų asmens duomenų saugumo, užtikriname, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi vadovaujantis asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi sėkmingo treniruočių organizavimo tikslais.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy