Formularz zgłoszeniowy na Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Compassion (CBLC), certyfikowane przez Mindfulness Association
Zapraszamy każdego kto jest nauczycielem Mindfulness w jednej z metod: MBLC, MBSR, MBCT, MBCL, Breathworks oraz ukończył Certyfikowany Kurs Compassion do udziału w Odosobnieniu dla przyszłych nauczycieli Compassion (CBLC). Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Odosobnienie to pięciodniowe pogłębione szkolenie, które skupia się na badaniu każdego z etapów ośmiotygodniowego kursu CBLC (Życie w oparciu o zasady Compassion).
Intencją kursu jest zapewnienie uczestnikom bezpośredniego praktycznego doświadczenia poprzez przedstawianie prezentacji, prowadzenie praktyki i sesji rozmowy w odniesieniu do każdego z etapów tematycznych kursu ośmiotygodniowego, którym towarzyszyć będą szczegółowe komentarze i omówienie ze strony trenerów szkolenia.
Odosobnienie stanowi okazję, aby przeanalizować tematy kursu ośmiotygodniowego w sposób stopniowy, z zapewnieniem, że uczestnicy gruntownie rozumieją uzasadnienie nauczanych praktyk oraz sposobu, w jaki pasują one do siebie jako całość; jest to także okazja, aby zdobyć doświadczenie w prowadzeniu praktyk. Podczas odosobnienia będą także przekazane instrukcje, w jaki sposób podchodzić do nauczania praktyk współczucia.
Podczas tego kursu uczestnicy otrzymają program i szczegółowe plany lekcji CBLC, podręcznik kursu, który mogą kopiować i przekazywać uczestnikom swoich kursów, jak również dostęp do materiałów dźwiękowych do praktyki prowadzonej w ramach szkolenia. Zaleca się, aby nauczyciele, którzy się u nas szkolą byli członkami Mindfulness Association. Członkostwo pozwala im na bezpośredni dostęp do materiałów dźwiękowych, jak również do aktualnych wersji podręczników oraz programu. Na koniec odosobnienia uczestnicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć samodzielne prowadzenie kursów CBLC.

DATY: 14-19.05.2019r.

PROWADZĄCY:
Annick Nevejan, Anna Zubrzycki i Krystyna Boroń Krupińska. Wykłady będą po angielsku z tłumaczeniem na polski.

MIEJSCE:
Odosobnienie odbędzie się na Dolnym Śląsku, w okolicach Wrocławia (ostateczne miejsce do ustalenia). Jeżeli nie będziemy mieć wystarczającej ilości uczestników aby odosobnienie odbyło się w agroturystyce, bardzo możliwe, że odosobnienie zorganizujemy we Wrocławiu, wtedy też koszt odosobnienia zmniejszy się, tak by każdy z uczestników sam zapewnił sobie zakwaterowanie i wyżywienie. Wtedy też w cenie kursu będzie szkolenie, materiały, przerwy kawowe i lunche. W razie gdyby odosobnienie odbyło się we Wrocławiu. Zmienioną kwotę uczestnictwa podamy drogą meilową.

KOSZT:
Koszt odosobnienia w agroturystyce wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem to koszt około 2000zł. Dokładny koszt zależny od kosztów wynajmu agroturystyki.

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na Odosobnieniu. Dopiero wpłata pełnej kwoty - daje taką pewność.

Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wpłaty w ratach - w tej sprawie proszę o kontakt mailowy.

Po wypełnieniu formularza prosimy o wpłatę kwoty do dnia 28.02.2019r. :
na konto: 29 1240 4025 1111 0010 6239 9853
w Banku Polska Kasa Opieki S.A.,
którego właścicielem jest:
Fundacja Voices
ul. W. Roentgena 10/14
50-362 Wrocław.
W tytule transakcji proszę wpisać swoje imię, nazwisko, email oraz tekst "Odosobnienie CBLC".
Kwota: 2000zł

Przy rezygnacji z odosobnienia do dnia 10.03.2019r. Opłata jest w pełni zwrotna. Po tej dacie opłata jest bezzwrotna.


Podmiotem odpowiedzialnym organizowanego kursu jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
Dzień, miesiąc, rok
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Dane do FAKTURY VAT
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Your answer
Adres do FAKTURY VAT
Ulica, numer bramy / mieszkania lub numer domu lub lokalu
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
NIP
Bez myślników; dotyczy wyłącznie sytuacji sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej pozostawiają to pole puste.
Your answer
Znajomość języka angielskiego *
Dane do zapisu na Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Compassion (CBLC) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms