Dlouhodobý výcvik / Training in Erogenetic 2019-2023
Toto je nezávazná přihláška na výcvik. Po vyplnění formuláře odešlete přihlášku stisknutím tlačítka Submit / Odeslat dole na této stránce. Políčka označená hvězdičkou je nutno vyplnit. Vyplněné údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou k dispozici pouze lektorovi a organizátorovi.

ENG: This is your registration for the training. Your personal information serves for the instructor and organizer only and will not be provided to any third parties. Fill in the form and send it by selecting Submit button. Mandatory fields are marked *.

Jméno a příjmení *
Name and surname
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Phone number
Your answer
Rok narození *
Year of birth
Your answer
Máte nějaké omezení, které by mohlo proces ovlivnit? (do Other připište poznámky) *
Do you have any restrictions, which can influence your participation?
Required
Vaše vzdělání v oblasti práce s lidmi (psychoteraputický výcvik, škola, kurz, atp.) *
Your education in working with people area (therapeutic training, school, workshop, etc.}
Your answer
Oblast vaší praxe v práci s lidmi (terapeut, masér, atp.) *
Area of your work with people (therapist, masseur, etc.)
Your answer
Výcvik je sebezkušenostní a bývá spojen s určitou fyzickou i emocionální zátěží. Prohlašuji, že plně přebírám zodpovědnost za svůj zdravotní stav a materiální nebo jiné újmy, pokud nějaké způsobím. *
The training is self-experience and is often associated with certain physical and emotional demand. I declare that I take full responsibility for my health and material or other damages, if any caused.
Required
Prosíme o samostatný dobrovolný souhlas s využitím vyplněných informací k zasílání informací ohledně Erogeneticu. Vaše údaje nebudou poskytnuty nikomu jinému. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit e-mailem na adresu erogenetic@gmail.com
We kindly ask you for permission of using your data to send you information about Erogenetic. Your data will not be provided to any third parties. You can sign off by sending e-mail to erogenetic@gmail.com.
Cokoliv co byste nám chtěli sdělit
Whatever more you want to write us
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service