Online kurs - Neting School
Regjistrimet për kurse online kanë filluar me 01.04.2020. Neting ofron zbritje të gjitha kurseve përgjatë kohës pandemisë - KOVID 19.

Për llojet e kurseve, kohën dhe cmimet mund të vizitoni webfaqen, facebook ose na kontaktoni në numrat e tel 078 405 505 ; 078 322 444.

Formulari është për regjistrim për kurse online.
Email address *
Emri dhe mbiemri
Datelindja
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa
LLoji i kursit - Gjuhë të huaja
A1
A2
B1
B2
Anglisht
Gjermanisht
Clear selection
LLoji i kursit - Shkenca
Koha që parapëlqeni
Please select all that apply
Para dite
Drekë
Mbas dite
Mbremje
E hënë
E martë
E mërkurë
E enjte
E premte
E shtune
E diel
Shënim/Vërejtje/ Sugjerim/ Pyetje:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy