Grāmatas maziem un lieliem
Prieks, ka arī Jūsu mājās nonāks skaistas un vērtīgas grāmatas un materiāli bērniem!

Lai grāmatas nonāktu pie Jums -
* Aizpildiet anketu, norādot skaitu pie izvēlētajām grāmatām un materiāliem;
* Saņemsiet e-pastu, kurā būs apstiprinājums par pasūtījuma veikšanu un summa, par kuru esat veikuši pasūtījumu (papildus grāmatām 3 eiro sūtīšanas izdevumi Latvijā; par sūtīšanas cenu uz ārzemēm vienošanās atsevišķi);
* Ja pieteikuma formā būsiet norādījuši personas kodu vai uznēmuma rekvizītus, nosūtīsim elektroniski rēķinu, ja nē - varēsiet veikt samaksu uz e-pastā norādīto kontu;
* Kad apmaksa saņemta, pasūtījums tiks sagatavots un nosūtīts uz norādīto Omniva pakomātu.

Ja vēlaties abonēt "Labas Ziņas bērniem" 2020. gadam - www.ej.uz/LZB2020
Ja vēlaties saņemt 12 žurnālu komplektu (2018. un 2019. gada žurnāli), pasūtiet tos - www.ej.uz/12labaszinas
Email address *
Kā Tevi sauc, Dievs? - 4 eiro
Katram mums ir vārds, bet mūs mēdz saukt arī citos vārdos - brašulis, princese, knīpa... Arī Dievam ir dažādi vārdi. Ko katrs no tiem nozīmē? Grāmata iepazīstina ar vairākiem desmitiem Dieva vārdu. Ilustrācijas palīdz tos vēl labāk saprast. Radītājs, Mūžīgais, Alfa un Omega - šie tikai daži no tiem.
Captionless Image
Pastkartes no Pāvila - 2,50 eiro
Pvils daudz ceļoja. Ceļojumi bija dažādiem piedzīvojumiem bagāti. Šajā grāmatā lasāmas Pāvila "pastkartes", kuras viņš sūta no Kipras, Romas, Atēnām un daudzām citām vietām. Kā jau uz pastkartēm, tur arī kartes, dažādu vietu un notikumu attēlojumi. Grāmatiņas beigās pastkarte, kuru katrs pats apzīmēt, uzrakstīt un kādam nosūtīt.
Captionless Image
Skaistais dārzs - 0,80 eiro
Svieno punktus 1-2-3... un atliek tik izkrāsot. Pasaules radīšanas stāsts, kas ilustrēts un pārstāstīts bērniem viegli uztveramā valodā.
Captionless Image
Brīnumainā laiva - 0,80 eiro
Svieno punktus 1-2-3... un atliek tik izkrāsot. Stāsts par Noa šķirstu, kas ilustrēts un pārstāstīts bērniem viegli uztveramā valodā.
Captionless Image
Garais ceļojums - 0,80 eiro
Svieno punktus 1-2-3... un atliek tik izkrāsot. Pāvila ceļojumi, kas ilustrēti un pārstāstīti bērniem viegli uztveramā valodā.
Captionless Image
Īpašā dzimšanas diena - 0,80 eiro
Svieno punktus 1-2-3... un atliek tik izkrāsot. Jēzus piedzimšanas stāsts, kas ilustrēts un pārstāstīts bērniem viegli uztveramā valodā.
Captionless Image
Dziļi sirdī - 5 eiro
āmatā apkopotas 12 oriģināldziesmas bērniem. 11 no tām – ar Bībeles vārdiem, Pie katras dziesmas uzruna bērniem par dziesmas tekstu, notis un QR kodi, kas aizved uz nošu elektronisko formātu, pavadījuma ierakstu un visas dziesmas ierakstu, dažām dziesmām pieejami arī video. Lielisks palīgs, lai dziedātu pats un visi kopā!
Captionless Image
Uzlīmju komplekts - 0,50 eiro
Captionless Image
Bībele jaunajiem lasītājiem - bezmaksas
Bībeles stāsti pārstāstīti mazākiem bērniem, ar ilustrācijām. Grāmata ir dāvinājums, kuru saņemat, pateicoties LBDS Svētdienskolu apvienības sadarbībai ar Eastern European Mission. (Vienā pasūtījumā tiek izsūtīti ne vairāk kā divi eksemplāri.)
Captionless Image
Dieva Vēsts tev - bezmaksas
Bībeles teksta (jaunais tulkojums) fragmeni ar ilustrācijām. Grāmata ir dāvinājums, kuru saņemat, pateicoties LBDS Svētdienskolu apvienības sadarbībai ar Eastern European Mission. (Vienā pasūtījumā tiek izsūtīti ne vairāk kā divi eksemplāri.)
Captionless Image
Pasūtītājs
Lūdzu, sniedziet informāciju par sevi!
Vārds, uzvārds *
Tālruņa numurs *
e-pasta adrese *
Omniva pakomāts, uz kuru sūtīt sūtījumu (izvēlaties https://www.omniva.lv/privats/adreses) Ja sūtījums ārpus Latvijas - pasta adrese. *
Ja apmaksas veikšanai nepieciešams rēķins, ierakstiet savu personas kodu vai uzņēmuma / organizācijas rekvizītus.
Piezīmes
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy