Ankieta badająca opinie mieszkańców na temat pożądanych kierunków planowania i zagospodarowania przestrzennego w gminie Niechlów
Szanowni Państwo

   Gmina Niechlów przystąpiła do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszary przeznaczone w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszarów osadnictwa w zasięgu miejscowości Żuchlów.  Ogólne zasięgi obszarów przewidzianych do objęcia planem miejscowym przedstawiono poniżej.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Główną zasadą planowania przestrzennego jest umożliwienie zachowania ładu przestrzennego w gminie, czyli takie zagospodarowanie terenów, by żadne użytkowanie nie stwarzało zagrożenia  dla innych sąsiadujących obszarów, zamieszkujących ludzi oraz zasobów przyrody i dziedzictwa kulturowego.
Udział Państwa w ankiecie pozwoli władzom gminy i projektantom miejscowego planu poznać Państwa oczekiwania i ukierunkować odpowiednio zagospodarowanie przestrzeni publicznej 
w miejscowościach. Planowanie przestrzenne wymaga pogodzenia potrzeb indywidualnych z potrzebami ogółu mieszkańców, rozwojem gminy i zachowaniem  zasobów przyrodniczych, kulturowych i historycznych gminy.
Pytania z grupy I ( pyt.1-8) i III ( pyt.17) są adresowane do wszystkich mieszkańców gminy, pytania z grupy II ( pyt. 9-16) są skierowane do mieszkańców Żuchlowa, czyli miejscowości która zostanie objęta planem miejscowym. Dlatego prosi się o podanie przez respondentów informacji m.in. o miejscowości zamieszkania i przynależności do grupy wiekowej.
W odpowiedziach odnoszących się do lokalizacji proszę podawać numery ewidencyjne działek lub opisowo określać wskazywane miejsca.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety (wydrukowana ankieta jest dostępna w Urzędzie Gminy Niechlów).


                                                                                                                                                                          Wójt Gminy Niechlów
                                                                                                                                                                              Michał Frąckowiak
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy