Formularz zgłoszeniowy
Na imprezy letnie Fundacji Prodeste 2019
Email address *
Wybierz wyjazd *
Imię i nazwisko dziecka/uczestnika *
Your answer
Data urodzenia dziecka/uczestnika *
MM
/
DD
/
YYYY
PESEL dziecka/uczestnika *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Pozostałe osoby zgłaszane (dotyczy TYLKO turnusu rodzinnego w Szczawnicy)
Your answer
Czy dziecko/osoba dorosła był/a już z nami na wcześniejszym wyjeździe? Dotyczy uczestników zgłaszanych na kolonie i Asy na wczasy.
Jeżeli uczestnik był już z nami wcześniej na wyjeździe, lub w opiece stacjonarnej, prosimy o podanie miejsca i roku.
Your answer
INFORMACJA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW KOLONII I ASÓW NA WCZASY
Jeżeli zgłaszany uczestnik nie był nigdy wcześniej z Fundacją Prodeste na żadnym wyjeździe, lub w opiece stacjonarnej, lub miało to miejsce wiele lat temu - konieczne będzie odbycie konsultacji wstępnej przed wyjazdem (koszt konsultacji: 80 zł), która będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika. Informujemy, że istnieje możliwość odbycia konsultacji przez Skype.
INFORMACJA O FAKTURZE
Szanowni Państwo, w związku ze zmianami w prawie, po 1 stycznia 2019 nie będzie możliwości przepisania faktury z osoby fizycznej na podmiot prawny (fundacja, firma itp.) i odwrotnie. Prosimy bardzo dokładnie zastanowić się nad tym, na kogo powinniśmy Państwu wystawić fakturę. Zmiana adresata faktury może okazać się w późniejszym czasie niemożliwa.
Dane do faktury: *
Your answer
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych podanych przez Panią/Pana jest Fundacja Prodeste z siedzibą w Opolu przy ul. Krakowskiej 51/16, KRS 0000316914.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych, w celu otrzymywania informacji handlowych oraz w celach marketingowych etc. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. Ma Pani/Pan także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach wymienionych powyżej do chwili odwołania zgody lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Prodeste. Report Abuse