Rejestracja uczestnictwa w XVI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2024 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”
XVI Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2024 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju” odbędzie się w dniach 21-24 marca 2024 roku w Lublinie. Informujemy, że istnieje możliwość uczestnictwa zdalnego w Konferencji (21-24 marca sesje online, 23-24 marca sesje stacjonarne).

Informujemy, że tylko zarejestrowani uczestnicy mają możliwość dokonania rejestracji tytułu wystąpienia, czy też późniejszego przesłania rozdziału do monografii. Tytuły wystąpień ustnych należy zgłaszać za pośrednictwem odrębnego formularza dostępnego na stronie głównej wydarzenia, zakładka „Rejestracja”.

Opłatę rejestracyjną należy uiścić w ciągu 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia rejestracji uczestnictwa na Konferencję jednak nie później niż 14 dni przed wydarzeniem.

Więcej informacji na stronie wydarzenia www.konferencja-tygiel.pl

W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowo kontakt@konferencja-tygiel.pl lub telefonicznie: +48 733 933 416
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pan/Pani *
Tytuł/stopień naukowy
Opcjonalnie: inż., mgr, dr itp.
Imię *
Jeżeli na certyfikacie uczestnictwa powinny znaleźć się dwa imiona, prosimy o wpisanie ich w polu poniżej.
Nazwisko *
Status *
Adres e-mail *
Adres e-mail posłuży w celach kontaktu w sprawach związanych z Konferencją
Numer telefonu
Podanie numeru telefonu jest opcjonalne i dobrowolne, jednak wysoce rekomendowane. Kontakt telefoniczny jest wykorzystywany zawsze, gdy konieczna jest szybka wymiana informacji. Numer telefonu może zostać wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu w związku z uczestnictwem w Konferencji lub przekazany kurierowi dostarczającemu materiały po Konferencji.
Informacje dodatkowe
Uczelnia lub inny reprezentowany podmiot *
Pełna nazwa uczelni, organizacji, firmy itp.
Jednostka organizacyjna *
Np. nazwa wydziału uczelni, komórka organizacyjna firmy itp.
Niższy szczebel organizacyjny podmiotu
Katedra/Instytut/Zakład/Koło Naukowe/Dział itp.
Miasto *
Siedziba reprezentowanej jednostki/podmiotu
Skąd Pan/Pani dowiedział/-a się o XVI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2024? *
Można zaznaczyć więcej niż 1 odpowiedź.
Required
Forma uczestnictwa w Konferencji *
Proszę wybrać formę uczestnictwa bierną lub czynną (prezentacja zgłoszonego tytułu). Uczestnikiem biernym jest osoba, która nie prezentuje prac w formie wystąpienia na Konferencji, jest to również współautor zgłoszonej pracy, ale nie prezentujący jej. Szczegółowe informacje na stronie www.konferencja-tygiel.pl oraz w regulaminie Konferencji.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy