Соціальна ініціатива "Sobor.Help"
Доброго дня!

Ми - волонтери парафіяльної спільноти "Виноградник" Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ в м. Києві. Нас понад двадцятеро. Наша мета - стати ближчими до людей.

В даний час через суттєву загрозу захворіти на коронавірус одинокі літні та люди з групи ризику, на жаль, стають перед вибором: сидіти вдома без засобів до існування або, наражаючи на небезпеку себе й оточуючих, самотужки йти до магазину чи аптеки.

В часі карантину, вимушених обмежень та ізоляції молитовна боротьба з недугом потребує підкріплення ділами милосердя.

Дивлячись на нашого Учителя Ісуса Христа, ми вирішили об'єднатися навколо соціальної ініціативи з допомоги одиноким людям похилого віку, з інвалідністю чи з групи ризику, яким нікому більше допомогти, у придбанні (замовленні) та доставці вкрай необхідних для них продуктів харчування, медикаментів та засобів гігієни.

Для того, щоб визначити як саме ми можемо Вам допомогти або яким чином Ви можете долучитися до нашої соціальної ініціативи, просимо відповісти на запитання анкети.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Зазначте, будь ласка, чи Ви потребуєте допомоги або самі хотіли б комусь допомогти? *
Розкажіть нам, будь ласка, як Ви дізналися про "Sobor.Help"? *
Уточнення Ви можете зазначити в рядку "Інше". Ваша відповідь допоможе нам ефективніше поширювати інформацію про цю ініціативу. Наперед дякуємо Вам за повні відповіді.
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy