Волонтерський Центр Краматорська реєстрація на дитячі заходи  2023

Ми всі хочемо дати своїм дітям все саме найкраще. Для того, щоб діти стали успішними вони мають бути активними, розвивати своє уміння мислити, аналізувати інформацію, бути комунікабельними та креативними.

Саме такі креативність ми хочемо з вам запропонувати.

З одного боку, діти всі різні, з певним набором властивих тільки їм рис та особливостей, а з іншого – всі вони відкриті до нових знань та навичок, нам лише треба їх зацікавити, показати можливості, дати їм себе спробувати у різних сферах.

На всіх майстер-класах Волонтерський центр Краматорську забезпечує діток всим необхідним та матеріалами. Вам не потрібно купувати чи приносити з дому пензлі, фарбу, папір та продукти на гастрономічних майстер-класи. Все необхідне вже чекає на Вас на творчих майстер-класах. Не треба, також, брати змінний одяг, оскільки ми забезпечимо ваших дітей фартухами. Просто вдягайтесь зручно, щоб вам та вашим дітям було комфортно під час майстер-класу.

Подаруйте дитині емоції!

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Instagram.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ (Ваше) *
Вік дитини *
Імя дитини *
Оберіть майстер-клас будь-ласка *
Номер телефону
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy