Umowa Fotobudka/Retrobudka/Napis LOVE
Dzięki za zaufanie i wybranie naszej oferty*. Dopełnimy wszelkich starań by Twoja impreza była jeszcze bardziej wyjątkowa. Gwarantujemy zabawę do Rozpuku ;)

Poniżej znajduje się formularz umowy. Wypełnij go proszę. Odeślemy Ci podpisany egzemplarz mailem i poprosimy o zdjęcie/skan/podpisany plik cyfrowy i uiszczenie zaliczki (dane niżej) - jest to gwarancja rezerwacji terminu.

To tyle jeżeli chodzi o formalności, nie musimy się specjalnie spotykać, ale jeżeli chcecie wpaść na kawę, to zapraszamy ;)

* pierwsza i jedyna gwiazdka w tej umowie - przed jej wypełnieniem potwierdź proszę z nami dostępność terminu. (napisz na messengerze, smsa czy po prostu zadzwoń)

Umowa zawarta pomiędzy: *
Wpisz swoje dane: Imię, Nazwisko, Adres, PESEL, numer telefonu i email.
Your answer
a
Robert Kołak Consulting, Pokoju 102, 05-320 Mrozy REGON: 366819759 NIP: 8222299446
tel. 505 480 798, emial: info@dorozpuku.pl
Wybierz usługi: *
Required
§ 1
Fotobudka/Retrobudka Do Rozpuku to zautomatyzowane bezobsługowe urządzenie, które wykonuje zdjęcia w formatach 5x15 cm, drukując je w ciągu około 15 sekund. Napis LOVE to drewniana, podświetlana dekoracja, składająca się z 4 liter, mierząca 120 cm.
§ 2
Wynajmujący zobowiązuje się do dostarczenia Fotobudki/Retrobudki/Napisu LOVE na uroczystość, która odbędzie się dnia:
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce dostarczenia Fotobudki/Retrobudki/Napisu LOVE to:
Your answer
Wybrany pakiet to: *
Required
Dokładna godzina rozpoczęcia pracy fotobudki, jak również sugestie zamawiającego co do kolorystyki czy grafiki wydruku zostaną ustalone w terminie późniejszym.
Zamawiający wyraża zgodę na późniejsze wykorzystanie fotografii w materiałach reklamujących działalność wykonawcy np. umieszczenie zdjęć na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych i z tego tytułu nie będzie przedstawiał żadnych roszczeń finansowych. *
(Chcielibyśmy wykorzystać 4-5 zdjęć do posta na facebooku, stąd powyższa zgoda - nie nadużywamy jej
Ustalona cena całkowita wynajmu FotoBudki/Retrobudki/Napisu LOVE:
Wpisz proszę umówioną kwotę
Your answer
Zaliczka 200 zł (fotobudka) 50 zł (Napis LOVE)
Robert Kołak, ul. Pokoju 102, 05-320 Mrozy
NR RACHUNKU BANKOWEGO: 74195000012006001929310001
Tytułem: nazwisko/data uroczystości/opłata za Fotobudkę
Kwota pozostała do zapłaty w dniu uroczystości:
Wpisz proszę umówioną kwotę minus zaliczka
Your answer
§ 3
Najemca zobowiązuje się do zapłaty na rzecz wynajmującego wynagrodzenie w wysokości zgodnej z sumą wyliczoną w paragrafie §2. Zapłata wynagrodzenia, pomniejszonego o kwotę uiszczonej wcześniej zaliczki nastąpi najpóźniej w dniu wynajęcia Fotobudki/Retrobudki/ Napisu LOVE. W przypadku rezygnacji ze strony Najemcy zaliczka nie podlega zwrotowi.
§ 4
Najemca ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia Napisu LOVE/Fotobudki/Retrobudki, zaistniałe podczas wykonywania usługi/wynajmu.
§ 5
W przypadku wystąpienia siły wyższej, Wynajmujący może odstąpić od Umowy najmu FotoBudki/Retrobudki/ Napisu LOVE.
§ 6
Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają zgodnego oświadczenia woli obu stron w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
§ 7
W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszej umowy stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Umowę sporządzono w dwóch jednakowych egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service