Novoroční hobby jízda městem Most 2019, V. ročník - 1. ledna 2019
Zdravíme účastníky blížící-se novoroční cyklistické vyjížďky,

je nám velkým potěšením, že se nás na této akci setkává čím dál, tím více. Všem pravidelným, příležitostným i budoucím účastníkům moc děkujeme a všechny Vás prosíme o vyplnění formuláře níže.

Letos nás čeká výběr ze čtyř tras, pravidelný rozmrazovač v podobě polévky v restauraci U Kojota a doufáme, že i hezké počasí, jako tomu bylo loni.

Prosíme, odpovězte na pár jednoduchých otázek, ať máme přehled o počtu účastníků a vyberte si, jakou trasu preferujete. Předem mnohokrát děkujeme.

Na brzké shledání v sedle jízdního kola se těší parta z Cyklo Point Most Hobby Team.

A nezapomeňte: "JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pro ty, kdo neví, jak bude probíhat:
Termín akce - úterý 1.1.2019
Místo startu - Most, u kašny na 1. náměstí (http://mapy.cz/s/nDx7)
Sraz pro organizátory: 13:00 hod na 1. náměstí
Sraz pro účastníky: 13:15 - 13:30 hod na 1. náměstí
Společné focení: 13:30 hod na schodišti u městského divadla na 1. náměstí
Start: 13:35 hod

TRASA: na výběr jsou 4 trasy, které se v návaznosti na výsledek hlasování / reálný počet účastníků v den konání, pojedou možná i všechny, ale minimálně jedna terénní a jedna městská, abychom uspokojili jak turisty, tak sportovce.
- Trasa A – Okolo vodních ploch Mostecka - Délka trasy 19km - https://mapy.cz/s/3gS1t
- Trasa B – Okolo Hipodromu - Délka trasy: 15km - https://mapy.cz/s/3gS1u
- Trasa C – Okolo Benediktu - Délka trasy 8km - https://mapy.cz/s/3gS1x
- Trasa D – Okolo Šibeníku - Délka trasy 6km - https://mapy.cz/s/3gS1x
Stručné mapy k nahlédnutí níže ve formuláři.

Zakončení vyjížďky: Jako vždy v naší oblíbené velkokapacitní CYKLO-FRIENDLY restauraci U Kojota, Fr. Halase 1443, kde na všechny zúčastněné bude čekat pořádná porce teplé polévky, která 1. ledna po až 20 km jízdy jistě přijde vhod.
Nejen o tom, která z vyhlášených kojotích polévek se bude na Nový rok podávat, prosím hlasujte v níže uvedeném formuláři.
Restaurace U KOJOTA bude přístupná od 15:00 hod!

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle, aktuálnímu počasí odpovídající oblečení.
Doporučená výbava: Servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, pumpička apod.); reflexní vesta či jiné výstražné prvky; přední a zadní blikačka/odrazka. Za mokrého počasí doporučujeme použít blatníky.

Účast na vlastní nebezpečí. Na bezpečnost provozu budou po celou dobu akce dohlížet organizátoři v reflexních vestách, kteří ochotně pomohou i v případě defektu či jiné nepříjemné situace.

Na akci Vás zvou Cyklo Point Most Hobby Team a Most - Evropské město sportu. Všichni vyznavači jízdy na kole jsou srdečně vítání.

Email address *
Vaše jméno a příjmení *
Your answer
Kolik lidí tímto přihlašujete? *
Pro naši představu, kolik Vás přijede.
Jste pravidelným účastníkem společných vyjížďěk s Cyklo Point Most Hobby Team? *
V kolik přijedete na start: *
Jaké si na vyjížďku vezmete kolo? *
Které trasy preferujete? *
Označte jednu, nebo více tras, které vám vyhovují. Pojedeme možná všechny 4, ale minimálně jednu silniční a jednu terénní. Konečné rozhodnutí padne v den události, na základě výsledku hlasování a počtu zúčastněných cyklistů.
Captionless Image
Required
Jak se Vám zamlouvá možnost výběru trasy? *
Stavíte se na konci vyjížďky U kojota na polévku? *
Upozorňujeme, že restaurace bude letos otevřena až od 15:00 hod!
Bude to hustý!
Na jakou polévku máte chuť? *
ZVOLTE VŠECHNY VÁM VYHOVUJÍCÍ VARIANTY, tu nejžádanější nám kuchařky připraví.
Required
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Vyplněním a odesláním registračního formuláře dávám zapsanému spolku Cyklo Sport Most Team, z. s..(Zpracovatel údajů) a pořadateli Novoroční vyjížďky (Správce údajů) v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. a zákona č. 480/2004 Sb., souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v tomto formuláři a pořizovánm a zveřejňováním obrazových záznamů a videozáznamů mé osoby, účastnící se uvedené aktivity. 1) Jaké údaje zpracováváme- povinné údaje vyplněné v registračním formuláři - jméno, příjmení, datum narození, emailová adresa a telefonní číslo- případně další volitelné položky - adresa, klub, případně pořízené fotografické a video záznamy z konání samotné události. 2) Pro jaké účely údaje zpracováváme - údaje jsou zpracovávány za účelem registrace k události (určení kategorie, zařazení do startovní listiny, zasílání informací k události), prezentace účastníků na místě (přidělení startovního čísla, slosovacího lístku), měření závodu a výsledkového servisu- pro marketingové účely Správce - zasílání informací k vyjížďky, informací o konání dalších ročníků vyjížďky a aktivit klubu Cyklo Point Most Hobby Team, zveřejňování pořízených fotografických a video záznamů z události, sloužících ke zveřejnění na stránkách pořadatele a dalších informačních kanálech. 3) ​Jak dlouho údaje zpracováváme -Zpracovávání bude probíhat po dobu 30 let od udělení souhlasu POŘADATELI který bude ke zpracování osobních údajů využívat zpracovatele, aplikaci google formuláře. Kdo má přístup k údajům- Pořadatel závodu. 5) Jaká jsou Vaše práva? V souvislosti se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Cyklo Sport Most Team, z. s. a požadovat: - opravu osobních údajů / - vzít váš souhlas zpět / - informace ohledně osobních údajů. 6) Bezpečnost - Zpracovatel dbá na bezpečnost Vašich údajů. Nakládání s osobními údaji probíhá plně v souladu s platnými právními předpisy, včetně obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Klademe při zpracování osobních údajů velký důraz na technické i organizační zabezpečení zpracovávaných údajů. S jakýmikoli připomínkami ohledně zpracování osobních údajů, nebo v případě uplatnění svých práv se můžete obracet na Cyklo Sport Most Team, z. s. e-mailem na adresu cyklopointmost@gmail.com.
ZÁVĚREM
Těšíme se na Vaši účast, jedeme za každého počasí. Na kolo totiž není nikdy špatné počasí, jen špatné oblečení :-)
Tak ať ten nový rok 2019 stojí za to a všichni máme dostatek času, pravidelně usednout na kolo.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service