Reģistrācija bijušās rūpnīcas "Liepājas metalurgs" teritorijas lokālplānojuma  un Vides pārskata publiskās apspriešanas sanāksmei
Šī ir reģistrācijas forma lokālplānojuma bijušās rūpnīcas "Liepājas metalurgs" teritorijai" un vides pārskata projekta publiskās apspriešanas sanāksmei, kas norisināsies tiešsaistes platformā ZOOM 2021. gada 8. decembrī plkst. 17.00.

Dalībniekiem tiks izsūtīta piekļuves saite dienu pirms plānotās sanāksmes uz reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi. Dalībniekiem nav obligāti nepieciešams instalēt ZOOM programmu savā ierīcē, būs iespējams pieslēgties, izmantojot interneta pārlūku.

Lokālplānojuma izstrādes īstenotājs – Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde un Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Lokālplānojuma izstrādātājs – SIA "UPB Projekti"

Plašāka informācija par lokālplānojumu pieejama šeit:
https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_17901

Lokālplānojuma redakcijas materiāli apskatāmi pašvaldības administratīvajā ēkā Peldu ielā 5, pirmā stāva foajē darba laikā,  uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kā arī pašvaldības tīmekļa vietnē www.liepaja.lv - sadaļā Lokālplānojumi un Publiskās apspriešanas.

Pašvaldības kontaktpersona: Teritorijas plānotāja (kartogrāfe) Anete Bērziņa: e-pasts anete.berzina@liepaja.lv, tālrunis 63404427.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Plānotais funkcionālais zonējums
Vārds, uzvārds *
E-pasts *
Tālrunis
Institūcija/amats/pārstāv *
Datu apstrāde
Personas dati tiks izmantoti tikai šī lokālplānojuma publiskās apspriešanas vajadzībām un protokola sagatavošanai saskaņā ar VDAR - Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy