Презентація платформи Муніципальна Соціальна Мережа «Спільно»
Департамент суспільних комунікацій КМДА та Громадська організація "Укрмедіа" запрошує громадських діячів, активістів, журналістів, блогерів і усіх зацікавлених на презентацію нової Інтернет-платформи для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством (Муніципальна Соціальна Мережа «Спільно»).
Передбачається, що Платформа стане корисним інтерактивним помічником активної громадськості, максимально об’єднає всі міські інструменти демократії участі на одному е-ресурсі та базуватиметься на принципах взаємоповаги, діалогу та порозуміння між владою та організаціями громадянського суспільства.
Серед набору функцій мережі – можливість створити персональну сторінку організації, вести власний блог, інформувати учасників про свою активність, а згодом запропонувати ініціативу, ідею, проект, пропозицію, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів, отримати консультацію від представників влади та багато іншого.
Детальніше на веб-сайті: www.spilno.org.
Запрошуємо Вас відвідати презентацію тестової версії Інтернет-платформи для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством, яка відбудеться 24 жовтня 2018 року в УНІА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, ст.м. "Театральна").
Початок об 11.00 год.
Ваше імя *
Ваше прізвище *
Організація або ініциатива яку ви представляєте
Ваша організація або ініциатива зареєстрована офіційно?
Clear selection
Телефон *
Електронна адреса *
Ваше запитання спікеру
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy