Літня EcoSchool – 2017: Sustainable development
З 27 червня по 1 липня на базі Одеського державного екологічного університету в приміщенні Ecoprostir проходитиме літня школа «EcoSchool – 2017: Sustainable development».

Організатори: Одеський державний екологічний університет (ОДЕКУ) (http://odeku.edu.ua/) в партнерстві з Міжнародною Асоціацією «Євростратегія» (http://esod.org/ru/).

Захід буде проведено за підтримки та участі глобальної міжнародної ініціативи дитячого фонду ООН ЮНИСЕФ (https://www.unicef.org/ukraine/ukr/) - U-Report (https://ukraine.ureport.in/).

Концепція сталого розвитку яка була встановлена Комісією ООН – задовольняти потреби сучасного суспільства, не ставлячи під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти свої потреби. На сьогоднішній день людство споживає у рази більше, ніж насправді потребує. Крім того, діяльність людини направлена на задоволення сьогоднішніх потреб людини, без урахування реалій завтрашнього дня.

Основні цілі «EcoSchool 2017 – Sustainable development»:
- Надання необхідних унікальних екологічних знань учням, які дозволять їм втілювати екологічні ініціативи, розробляти екологічні проекти та наукові роботи;
- Всебічний розвиток екологічних активістів, починаючи від екологізації мислення та закінчуючи особистісним розвитком особистості, а саме: основні аспекти здорового та екологічного харчування, правильного підходу до спортивної та оздоровчої діяльності тощо.
- Виховання впевнених у собі та ґрунтовно підготовлених екологічних активістів, здатних правильно сприймати, аналізувати та реалізовувати екологічну інформацію;
- Формування екологічної свідомості та популяризація Концепції сталого розвитку серед учнівської молоді.

В Екошколі братимуть участь 35 учнів-активістів 8-10 класів, які зацікавлені в створенні бачення сталого розвитку України та готові навчатися бути екологічно свідомими. В програмі – цікаві лекції, майстер-класи та тренінги, інтерактивні заняття та творча робота (розрахування власного еко-сліду, тощо). З цього року окремим компонентом школи додається спортивний напрямок для учасників еко-школи. Ми будемо вчитися як буди здоровими, активними та дізнаймося відповіді на важливі запитання:
- Як бачить світ здорова людина? Про що вона думає?
- Що ми їмо і як це впливає на наше самопочуття та настрій?
- Чому ми любимо спорт?
- Як правильно тренуватись і правильно відпочивати?
- Як отримати корисні спортивні звички за 6 днів і чому вони змінять нас назавжди?

Завершиться школа екскурсією до Білгород-Дністровської фортеці. Така програма дозволяє дітям навчитися розуміти природу та правильно взаємодіяти з нею, ґрунтовно оцінити наслідки нераціонального використання природних ресурсів, їх обмеженість на сьогодні та їх вичерпування на завтра.
Понад 20 лекторів та спікерів, 4-и дні цікавої творчої роботи, 35 учасників, спортивні тренування та змагання, купа подарунків та призів все це «EcoSchool 2017 – Sustainable development».

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся:
+38(099) 653-28-53,
+38(068) 692-12-26,
ecoschool.od@gmail.com
Ангеліна Докус.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/eurostrategy/
https://www.facebook.com/UkrEcoYoung/
https://www.facebook.com/ecoschool.od/

Кожен з нас має свою роль. Маленькі дії, зроблені разом, можуть призвести до реальних позитивних змін!

Літня школа «EcoSchool2016»
Весняна школа EcoSchool - 2017: Climate change
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service