Program Rewitalizacji dla Gminy Brzuze
Szanowni Państwo!
W związku trwaniem prac nad opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Brzuze dokumentu mającego określić działania w sferze społeczeństwa, gospodarki, przestrzenno-funkcjonalnej i technicznej zmierzający do wyprowadzenia obszaru z sytuacji kryzysowej oraz stworzenie warunków do dalszego rozwoju obszaru, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta ma odzwierciedlać rzeczywistą sytuację w Gminie Brzuze oraz wyznaczyć obszary, gdzie koncentrują się negatywne zjawiska, na których, z uwagi na istotne znaczenie dla rozwoju lokalnego, zamierza się prowadzić rewitalizację. Zebrane w ten sposób dane pozwolą nam uwzględnić Państwa sugestie.
Licząc na współpracę zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej.
Płeć
Required
Wiek
Required
Proszę podać nazwę sołectwa w którym Pan/Pani mieszka
Your answer
Jakie są Pana(i) zdaniem główne problemy Gminy Brzuze ? Prosimy o zaznaczenie najwyżej trzech najistotniejszych problemów.
Required
Jakie działania podejmowane w Gminie Brzuze poprawiłyby jakość życia Pana(i) lub Pańskiej rodziny? Prosimy zaznaczyć nie więcej niż trzy najistotniejsze działania.
Required
Mój stosunek do Gminy Brzuze:
Jakie problemy społeczne w Gminie Brzuze należy rozwiązać w pierwszej kolejności? Proszę wskazać odpowiednie pola (maksymalnie 3).
Required
Jakie problemy ekonomiczne w Gminie Brzuze należy rozwiązać w pierwszej kolejności? Proszę wskazać odpowiednie pola (maksymalnie 3).
Required
Inne problemy na terenie gminy Brzuze
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms