Objednávkový formulár - Neviditeľný človek
Ďakujeme, že ste sa rozhodli objednať si našu novú edukatívnu pomôcku NEVIDITEĽNÝ ČLOVEK. Prosíme Vás o presné vyplnenie formulára, aby sme predišli nedorozumeniam pri doručovaní tejto pomôcky.

CENA JE 14 eur + poštovné. Predávame ju za náklady, ktoré sme dosiaľ do nej investovali - tlač, realizáciu a našu tvorivosť. Pomôcku Vám odošleme Slovenskou poštou v bublinkovej obálke.

CENNÍK
Odoslanie Slovenskou poštou:
1-2 ks - poštovné 2,50 EUR
3-4 ks - poštovné 3,00 EUR
5 a viac kusov - poštovné podľa hmotnosti, ozveme sa Vám e-mailom.

Platbu (14 + výška poštovného podľa počtu kusov) odošlite na IBAN SK6109000000000422874576, variabilný symbol 777, do poznámky pre prijímateľa uveďte MENO A PRIEZVISKO, pod ktorým si pomôcku objedávate, aby sme platbu vedeli zaradiť. V prípade osobného odberu Vás budeme kontaktovať e-mailom.

EDUKATÍVNA HRA je navrhnutá špeciálne tak, aby jej používanie bolo jednoduché. Skladá sa zo 7 veľkých kariet a z 28 malých kariet, ktoré sa k sebe priraďujú. Veľké karty zobrazujú reálne zábery ľudského života v maternici v rôznych časových obdobiach vývinu. Malé karty idú do detailov - zobrazujú a slovne popisujú to, čo už je v ľudskom tele vyvinuté v rôznych štádiách. Malé karty majú zo zadnej strany číslo. Je to vyjadrenie, v ktorom týždni daná vlastnosť alebo schopnosť u dieťaťa vznikla. Týchto kartičiek je viac ako obrázkov, ku ktorým ich treba priradiť. Cieľ je jednoduchý: priradiť kartu k takému obrázku, kedy je daná vlastnosť u človeka už prítomná.

Pomôcka zobrazuje fakty z biológie. Vývin pred narodením ukazuje na základe dostupných medicínskych poznatkov bez akejkoľvek náboženskej či inej ideologickej intepretácie.

Všetky informácie uvedené na kartičkách si môžete overiť tu: http://neviditelnyclovek.sk/zdroje-informacii/

Veríme, že sa Vám táto pomôcka bude páčiť.
Vaše Fórum života
Email address *
Vaše meno a priezvisko *
Your answer
Adresa, na ktorú pomôcku doručíme *
Your answer
Fakturačná adresa (vyplňte, ak ste PO)
Your answer
IČO (vyplňte, ak ste PO)
Your answer
DIČ (vyplňte, ak ste PO)
Your answer
IČ DPH (vyplňte, ak ste PO)
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Ak preferujete osobný odber, vyberte si adresu, kde si Neviditeľného človeka vyzdvihnete. Miesto a čas odberu si dohodneme e-mailom.
Počet kusov, ktoré si objednávate v slovenčine:
Your answer
Počet kusov, ktoré si objednávate v angličtine:
Your answer
Môžeme vás v budúcnosti informovať o tom, čo robíme?
Váš súhlas so spracovaním osobných údajov: Odoslaním formulára dávam súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a uloženia osobných údajov v databáze OZ Fórum Života. Súhlas poskytujem na obdobie - do odvolania. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy