Odborné poradenství ZDARMA
Jak snížit náklady na bydlení? Návrhy můžete získat zdarma po revizi stavu vaší nemovitosti odborným poradcem Centra pasivního domu. Stačí vyplnit tento dotazník. Pro pilotní fázi projektu bude vybráno 10 zájemců. Dotazník slouží jako podklad pro výběr vhodných domácností.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Adresa domu pro posouzení *
Your answer
Kraj *
Your answer
Stáří domu *
Your answer
Termín poslední úpravy domu + čeho se týkala *
Your answer
Jak je dům vytápěn? Jak je zdroj starý? *
Your answer
Jsou v domě nějaké jiné systémy (chlazení, řízené větrání, atd.)?
Your answer
Plánujete na domě nějaké úpravy? Jaké? V jakém časovém horizontu? *
Your answer
Proč bychom měli vybrat právě váš projekt?
Your answer
Děkujeme za vyplnění dotazníku. Váš kontakt bude zařazen do databáze zájemců o odborné poradenství. Budete-li vybráni mezi 10 pilotních domácností, kde poradenství proběhne, obdržíte od nás do 31. 1. 2019 informaci o dalším postupu.


Vyplněním dotazníku dobrovolně souhlasíte se sběrem a uchováváním Vašich osobních údajů Centrem pasivního domu. Údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR). Orgánem provádějícím dozor nad dodržováním zákona je Úřad na ochranu osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů v Centru pasivního domu zde.
https://www.pasivnidomy.cz/zpracovani-osobnich-udaju/t4566?utm_medium=email&utm_source=newsletter2018-11-21&utm_campaign=https%3A%2F%2Fwww.pasivnidomy.cz%2Fzpracovani-osobnich-udaju%2Ft4566

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service