Iesaiste LU SP virzienos
Sveiks, LU studentijas pārstāvi!

Svarīga informācija LU SP biedriem:
LU SP ir neatņemama studentijas daļa un mēs priecājamies, ka esi daļa no mūsu kolektīva. Tūliņ sāksies jau jaunais gads un sesija, kas nozīmē, ka ir arī laiks veikt pirmos soļus LU SP struktūrā. Lai Tu pilnvērtīgi un efektīvi darbotos kā LU SP biedrs, Tev, atsaucoties uz LU SP Kārtības rulli, ir jālīdzdarbojas vismaz vienā no LU SP virzieniem. Ja ir laiks, vēlme un degsme, ir iespējams iesaistīties arī divos LU SP virzienos un pierādīt sevi, bet jāņem vērā, ka pie katra virziena kurā atzīmēsies, reiķināsimies ar tavu darbaspēju un cerēsim uz tavu palīdzību!

Svarīga informācija FSP vadītājiem, vietniekiem, biedriem un aktīvistiem:
LU SP virzienu sēdes apmeklējums nav obligāts, tās ir iespējams apmeklēt kad vēlies/pēc ieskatiem, bet, aizpildot aptauju, LU SP attiecīgā virziena vadītājs/-a varēs ar tevi rēķināties kā ar censoni, kas ir gatavs ik pa laikam iesaistīties kādā aktuālā projektā vai notikumā.

Lūgums atzīmēt vismaz 1 virzienu, kas tevi visvairāk interesē un kurā Tu būtu gatavs likt savas idejas un iesaistīties tā attīstībā. Ja esi pietiekami apņēmīgs, droši vari atzīmēt arī otru LU SP virzienu, kurā, ja vēlies, vari iesaistīties.

Ja rodas jautājumi, droši var rakstīt evelina.sirma@lusp.lv vai iekš messenger. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tavs Vārds, Uzvārds: *
Es esmu: *
Required
Tava FSP: *
Kurā LU SP virzienā vēlies iesaistīties? *
Kurā LU SP virzienā Tu vēlies iesaistīties papildus primajai izvēlei? (ja nevēlies iesaistīties 2 virzienos, vari izlaist šo jautājumu)
Clear selection
Kā Tu vēlētos komunicēt ar virziena vadītāju un citiem šī virziena aktīvistiem ikdienā? *
Required
Jautājumi/tēmas (neatkarīgi no virziena), pie kurām gada laikā vēlies strādāt:
Tavs e-pasts: *
Tavs telefona numurs: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Latvijas Universitātes Studentu padome. Report Abuse