World Cleanup Day akcijos Lietuvoje turinio partnerio anketa
„World Cleanup Day“ - didžiausia pilietinė akcija žmonijos istorijoje, kurios metu net 5 proc. mūsų planetos gyventojų susitelks aktyviai veikti ir spręsti mus supančias aplinkosaugines problemas. Rugsėjo 15 d. šimtai komandų prisijungs prie nacionalinių bei regioninių parkų tvarkymo ir jų infrastruktūros atnaujinimo. Kviečiame Jūsų organizaciją tapti renginio partneriais ir prisidėti prie dalyvaujančių komandų aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo - galite suorganizuoti mokymus, žygį, ekskursiją ar kitaip įdomiai pasidalinti žiniomis apie savo sritį? Taip pat prisijungti jei esate narai ar baidarininkai ir padėti tvarkyti vandens telkinius? Pirmyn, registruokitės!
Organizacijos/asociacijos/bendruomenės pavadinimas (arba konkretaus specialisto vardas, pavardė) *
Your answer
Kontaktinis asmuo *
Your answer
Kontaktinis el.pašto adresas *
Your answer
Kontaktinis telefono numeris *
Your answer
Kokią veiklą galite organizuoti?/užsiimti *
Trumpai apibūdinkite, kokią edukacinio pobūdžio veiklą ar užsiėmimą galėtumėte pasiūlyti į talką atvykstančioms grupėms. Tai gali būti mokymai, dirbtuvės, supažindinimas su mobilia laboratorija, eksperimentai ar kt. Pageidautina, kad veiklos trukmė būtų apie 1-1,5 val. (jei norite pasiūlyti veiklą ne rugsėjo 15 d., arba ne nacionaliniame parke, trukmė nėra ribojama). Narams ir baidarininkams pažymėti taip pat.
Your answer
Kiek asmenų gali dalyvauti veikloje? *
Jei į savo organizuojamą veiklą galite įtraukti ribotą skaičių asmenų, prašome nurodyti maksimalią ribą (atsižvelgdami į tai, sukursime registracijos formas)
Your answer
Kuriose savivaldybėse, galite organizuoti veiklą (-as)? *
Required
Konkreti veiklos vieta *
Prašome nurodyti, kuriame nacionaliniame ar regioniniame parke vykdysite veiklą. Jei veikla vyks ne regioniniame ar nacionaliniame parke, nurodykite tikslią vietą (miestas, adresas ir t.t.). Jei planuojama tokia veikla kaip žygiai, pažintinės ekskursijos ir kt., kurių metu nėra pastovios buvimo vietos, nurodykite pradinį susirinkimo tašką.
Your answer
Konkretus veiklos laikas *
Jei renginys vyksta viename iš parkų, prašome patvirtinti, ar jums tinka laikas tarp 11 ir 14 valandos. Jei renginys vyksta kitur, ar kitu formatu, taip pat prašome nurodyti laiką (jei tai trumpos pažintinės veiklos, informuokite apie kiekvienos veiklos laiką).
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MesDarom. Report Abuse - Terms of Service