Działaj razem z nami!
Polskie Towarzystwo Psychodeliczne (PTP) to inicjatywa, która powstała, aby popularyzować i wspierać badania naukowe nad substancjami psychodelicznymi (psychodelikami). Planujemy stworzyć przestrzeń do merytorycznej debaty na temat ich potencjalnego zastosowania w nauce, medycynie, psychoterapii i kulturze, co może przyczynić się do rozwoju społeczeństwa. Towarzystwo zrzesza specjalistów reprezentujących wiele dziedzin i zawodów m.in.: aktywistów, antropologów społecznych, artystów, biologów, chemików, dziennikarzy, etnobotaników, farmaceutów, lekarzy, prawników, psychologów, socjologów oraz zielarzy, a także osoby zainteresowane rozwojem nauki i debaty dotyczącej psychodelików w Polsce.

Wypełniając ten wniosek oświadczasz, że utożsamiasz się z celami Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego oraz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Fundację Polska Sieć Polityki Narkotykowej, ul. Apenińska 3A/23, 01-493 Warszawa w celach związanych z działaniem Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Tylko członkowie Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego mogą uzyskać wgląd do Twoich odpowiedzi.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń odpowiemy na nie na początku następnego miesiąca po wysłaniu zgłoszenia.
Polskie Towarzystwo Psychodeliczne
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Rok urodzenia *
Linki do mediów społecznościowych (opcjonalnie)
Np: Facebook, Instagram, Linkedin.
W jakim województwie mieszkasz? *
Kim jesteś i co chciałbyś/chciałabyś robić? *
Napisz kilka zdań o sobie (wykształcenie, zawód, pasje, wiek) oraz w jakich akcjach czy działaniach Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć.
W jakiej roli siebie widzisz? *
Informacja o przetwarzaniu danych
W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ws. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych potocznie RODO informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej ul Apenińska 3a/23 01-493 Warszawa
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu przystąpienia do organizacji oraz kontaktu w ramach członkostwa.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do przystąpienia do Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej
Zgoda na przetwarzanie danych *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy