Działaj razem z nami!
Polskie Towarzystwo Psychodeliczne (PTP) to inicjatywa, która powstała, aby popularyzować i wspierać badania naukowe nad substancjami psychodelicznymi (psychodelikami). Planujemy stworzyć przestrzeń do merytorycznej debaty na temat ich potencjalnego zastosowania w nauce, medycynie, psychoterapii i kulturze, co może przyczynić się do rozwoju społeczeństwa. Towarzystwo zrzesza specjalistów reprezentujących wiele dziedzin i zawodów m.in.: aktywistów, antropologów społecznych, artystów, biologów, chemików, dziennikarzy, etnobotaników, farmaceutów, lekarzy, prawników, psychologów, socjologów oraz zielarzy, a także osoby zainteresowane rozwojem nauki i debaty dotyczącej psychodelików w Polsce.

Wypełniając ten wniosek oświadczasz, że utożsamiasz się z celami Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego oraz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Fundację Polska Sieć Polityki Narkotykowej, ul. Apenińska 3A/23, 01-493 Warszawa w celach związanych z działaniem Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Tylko członkowie Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego mogą uzyskać wgląd do Twoich odpowiedzi.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń odpowiemy na nie w przeciągu 2 tyg.
Polskie Towarzystwo Psychodeliczne
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Linki do mediów społecznościowych (opcjonalnie)
Np: Facebook, Instagram, Linkedin.
Your answer
W jakim województwie mieszkasz? *
Kim jesteś i co chciałbyś/chciałabyś robić? *
Napisz kilka zdań o sobie (wykształcenie, zawód, pasje, wiek) oraz w jakich akcjach czy działaniach Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć.
Your answer
W jakiej roli siebie widzisz? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy