Vastuvõtueksami kirjalik vorm
Oled jõudnud Tallinna Ülikooli politoloogia magistriõppe vastuvõtueksami vormi lehele. Alljärgnevalt palume vastata küsimustele seniste õpingute, erialase motivatsiooni ning magistritööga seonduvate plaanide kohta.

Küsimused 2-4 eeldavad pisut pikemat ja arutlevamat vastust (ca 200-400 sõna), kuid otsest mahupiirangut pole.

Kandideerimisdokumendid esita Sisseastumise Infosüsteemi (http://www.sais.ee/) vahendusel enne 1. juulit 2019. Samaks ajaks tuleks täita ka käesolev vorm. Vastuvõtueksami suuline osa toimub 4. juulil.

Küsimuste korral pöördu mari-liis.jakobson@tlu.ee

Email address *
Nimi *
1. Eelnev hariduskäik *
Märgi varem lõpetatud kool, eriala, omandatud kraad, lõpetamise aasta. Minimaalselt peaksid lisama info lõpetatud bakalaureuseõpingute kohta, ent võid lisada infot ka teiste omandatud kraadide või pooleli jäänud õpingute kohta. Lõpetamata õpingute puhul märgi õpingute aastad.
2. Mida uurisid oma eelmises lõputöös? *
Anna lühiülevaade oma lõputöö põhilisest uurimisprobleemist/eesmärgist, uuringudisainist ning võtmetulemustest. Juhul, kui Sinu õpingud lõppesid ilma lõputööta või on lõpetamisest juba märkimisväärselt aega möödas, võid anda ülevaade mõnest kaalukamast õpingute käigus tehtud uurimistööst. Ära unusta tööd ennast ka suulisele eksamile kaasa võtta.
3. Miks soovid õppima asuda politoloogiat? *
Tutvu ka õppekava tutvustuse ning õpetatavate ainetega: https://www.tlu.ee/yti/politoloogia
4. Millisel teemal sooviksid kirjutada oma magistritöö ning kes võiks seda juhendada? *
Siin väljapakutav teema ei ole siduv, kuid peaks peegeldama Sinu sisulist huvi eriala vastu ning võimaldama hinnata, kuidas see huvi haakub õppekava sisu ning põhiõppejõudude teadustöö valdkondadega. Lähemalt saad õppejõudude õppe- ja teadustöö profiili kohta lugeda siit: https://www.tlu.ee/yti/politoloogia. Kui Sul siiski selget teemaeelistust ei teki, kirjuta ca 400-sõnaline akadeemiline lühiarutlus teemal "Demokraatia tänased väljakutsed".
5. Muu oluline info
Siia võid kirjutada muid märkusi, mida pead oluliseks enda ja oma huvi kohta mainida (erialaga seotud töökogemus, ühiskondlik aktiivsus jmt).
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Tallinna Ülikool. - Terms of Service