LTRK atvērto durvju diena Aizkrauklē 05.12.2018.
SIA “Seces Koks”; Rūpniecības iela 12, Aizkraukle
12.00 – 12.30 Ekskursija uzņēmumā

Aizkraukles Profesionālā vidusskola: Jaunceltnes iela 21, Aizkraukle
Dienas kārtība:

12.45 – 13.00 Dalībnieku ierašanās & kafija

13.00 – 13.40 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbība un īstenotā uzņēmēju interešu pārstāvība, īstenotās ES projektu aktivitātes, šķīrējtiesa un komercstrīdu mediācija. LTRK Valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš

13.40 – 14.00 LTRK atbalsts eksportam. LTRK Eksporta daļas vadītājs Gunārs Zelčs

14.00 – 14.10 LTRK organizētie semināri un pasākumi konkurētspējas paaugstināšanai. LTRK biedru ieguvumi. LTRK Biedru atlases nodaļas vadītājs Lauris Ozoliņš

14.10 – 14.30 Jautājumi & atbildes

14.30 – 15.00 Kafijas pauze

15.00 – 15.15 Uzņēmuma pieredzes stāsts. SIA IMIga īpašniece Ingūna Grandāne

15:15 – 17.00 LTRK Zemgales reģiona padomes atvērtā sēde – LTRK aktualitātes (Bezdarbnieku pabalsti un to ietekme uz uzņēmējdarbības vidi; “E-veselība”- Slimības lapu atmaksas; Darbinieku izmitināšana, pašvaldības īres nami u.c. saistītie jautājumi). LTRK Valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Zemgales reģionālās padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Dalība bez maksas, vietu skaits - ierobežots!

Uzņēmuma nosaukums *
Your answer
Vārds, uzvārds *
Your answer
Amats *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Telefons *
Your answer
Par kuru no LTRK darbības virzieniem Jūs vēlaties uzzināt vairāk? *
Required
Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service