Zgłoszenie na szkolenie kwalifikacyjne - Skala Inteligencji Stanford-Binet 5
Szkolenie organizowane jest w Krakowie w Centrum Terapii i Edukacji "Totoro" w dniu 31.03.2020 r. Pełne szkolenie kwalifikacyjne trwa 7 godzin zegarowych i kończy się uzyskaniem zaświadczenia uprawniającego do samodzielnego stosowania Skali Stanford-Binet 5. Szkolenie odbędzie się w godzinach 8.30-15.30. Organizator zapewnia całodzienny serwis kawowy.

Uprzejmie informujemy, że szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla psychologów. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest uiszczenie opłaty za udział w szkoleniu w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia oraz przesłanie skanu dyplomu ukończenia 5-letnich studiów magisterskich z zakresu psychologii na adres organizatora: biuro@poradniatotoro.pl.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu organizator nie przewiduje możliwości zwrotu wpłaconych środków - prosimy o przemyślane zapisy.
Email address *
*
Informacje o organizatorze
Szkolenie organizowane jest przez Niepubliczną Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną "TOTORO" w Krakowie - www.poradniatotoro.pl. Szkolenie poprowadzi dr Bartosz Radtke.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy