Instytut Badań nad Teologią i Duchowością Dalekiego Wschodu
Niniejszy formularz jest zgłoszeniem kandydata na członka Instytut Badań nad Teologią i Duchowością Dalekiego Wschodu, które jest opisane na http://shenxue.org/.
Na podany e-mail dostaniesz od razu kopię informacji, które wprowadziłeś w niniejszym formularzu. Jeśli Zarząd przyjmie Cię do Instytutu, wtedy podany przez Ciebie e-mail zostanie dołączony do listy dystrybucyjnej Członków teologiaazjatycka@googlegroups.com (najlepiej funkcjonują adresy g-mailowe). Adres pocztowy będzie też adresem, na który będziemy wysyłać materiały związane z pracami Instytutu.
Przed aplikowaniem należy się zapoznać ze Statutem Instytutu: https://docs.google.com/document/d/1FxVsqzhYvoBqkBsNH_-nDW83mO7U-f-a2sUDyCFICX8/edit?usp=sharing
Istotną kwestią jest to, że Shenxue jest miejscem, które integruje środowisko naukowców, którzy w jakikolwiek sposób zajmują się spotkaniem chrześcijaństwa i Azji. Zapraszamy do współpracy!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Jeżeli Twoja osobowa nazwa własna jest zapisywana w innych znakach niż łacińskie, to napisz ją:
Tytuły, stopnie naukowe, zawodowe, inne
Tu napisz skrót ewentualnych tytułów, które ułatwią nam adresowanie do Ciebie korespondencji, np. lic., Ks. dr, S. prof. dr hab., P. mgr inż. arch., itp.
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy