Přihláška do intenzivního přípravného kurzu angličtiny na cambridgeskou zkoušku C1 Advanced (CAE)/ Intensive English Language Course Application Form (C1 Advanced/CAE)
Email address *
1. Kurz / The Course *
2. Způsob platby / Payment *
Vyberte, prosím, způsob úhrady kurzovného. Naše číslo účtu je 19-1096330227/0100, VS = 999616011. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno osoby, která bude kurz navštěvovat. Kurzovné je nutno uhradit do 2.1. 2019 / Please tick the way you want to pay the course fee. Our account number is 19-1096330227 / 0100, VS = 999616011. Write the surname and name of the course participant into the message for the recipient. The course fee has to be paid to the 2nd January 2019.
3. Vaše osobní údaje / Your contact data *
Příjmení a jméno / Surname and name
Your answer
*
Adresa / Home address
Your answer
*
E-mail
Your answer
*
Telefon / Phone
Your answer
*
Datum / Date of application
Your answer
4.Souhlas /Informed consent *
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby administrace kurzu a se všeobecnými obchodními podmínkami: https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf I agree with the processing of my personal data for the purpose of administering the course and I agree to the General Terms and Conditions available at https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf
5.Souhlas/Informed consent *
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se další nabídky jazykových kurzů BC KUP/ I consent to receive commercial electronic messages related to further offers of language courses in BC KUP.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of UPOL. Report Abuse - Terms of Service