Курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки". Набір - Осінь 2021
Спільним навчальним центром КПІ ім. Ігоря Сікорського - Progresstech-Ukraine оголошено черговий набір на курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" - Осінь 2021.

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, елементами авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки та технологією виготовлення авіаційної техніки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач тривимірного моделювання (CAD) та їх аналізу. Термін навчання - 2 місяці. Заняття проходитимуть після 16:00 чотири рази на тиждень.

По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному підсумковому тестуванні випускникам буде запропоновано інженерні посади в компанії Progresstech-Ukraine.

Навчання безкоштовне.

Початок занять заплановано на 4 жовтня 2021 року.

Місце проведення занять - КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ). У разі посилення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 формат проведення занять може бути змінений на дистанційний.

Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. До участі у конкурсі запрошуються студенти останнього курсу бакалаврату, студенти-магістранти та всі зацікавлені випускники вищих технічних навчальних закладів.

Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться 27 вересня 2021 р. за результатами тестування з основ механіки, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови.

Термін подачі заявок - до 26 вересня 2021 року.

Студенти молодших курсів також запрошуються пройти реєстрацію з метою отримання у подальшому інформації про освітні програми та заходи компанії Progresstech-Ukraine та Спільного навчального центру.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy