Zgłoszenie na VI Konferencję Naukową
Zapraszamy do rejestracji na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową – "ASPEKTY POLITYKI GOSPODARCZEJ, SPOŁECZNEJ, PRZESTRZENNEJ (w wymiarze krajowym, regionalnym, lokalnym)", pt. "Wyzwania rozwoju odpowiedzialnego".

Prosimy o uzupełnienie wymaganych pól i kliknięcie na klawisz prześlij. Jeśli chcecie Państwo później edytować swój wpis, należy skopiować link, który pojawi się po przesłaniu formularza. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłane automatyczne potwierdzenie dokonanej rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!
Do zobaczenia w Szczecinie w dniach 6-7 czerwca 2019 roku!


Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Stopień lub tytuł naukowy *
Your answer
Afiliacja - reprezentowana instytucja - nazwa uczelni lub instytutu naukowego: *
Your answer
Wydział/jednostka reprezentowanej instytucji *
Your answer
Adres reprezentowanej instytucji: *
ulica, nr domu/lokalu
Your answer
Adres reprezentowanej instytucji: *
kod pocztowy, miejscowość
Your answer
Adres do korespondencji: *
nazwa instytucji, ulica, nr domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowość
Your answer
Nr telefonu stacjonarnego/nr faksu:
Your answer
Nr tel. komórkowego: *
Your answer
Uczestnictwo w konferencji *
Preferuję publikację artykułu w czasopiśmie:
Kwalifikacja tekstów do konkretnych czasopism odbywa się na podstawie decyzji Rady Naukowej.
Tytuł referatu w języku polskim *
Your answer
Tytuł referatu w języku angielskim *
Your answer
1. autor referatu - imię i nazwisko *
Your answer
Afiliacja 1. autora *
Your answer
2. autor referatu - imię i nazwisko
Your answer
Afiliacja 2. autora
Your answer
3. autor referatu - imię i nazwisko
Your answer
Afiliacja 3. autora
Your answer
Preferowana forma wystąpienia
Dane do faktury
Prosimy o podanie danych do faktury. Wystawienie faktury następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Faktura zostanie przesłana na podany w formularzu adres korespondencyjny. Informacje o wysokości opłat konferencyjnych znajdują się na stronie konferencji.
Dane do faktury *
Instytucja
Your answer
Dane do faktury *
adres (ulica nr domu, kod, miejscowość)
Your answer
Dane do faktury *
10 cyfrowy nr NIP bez myślników
Your answer
Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest Uniwersytet Szczeciński, al. Papieża Jana Pawła II 22a 70-453 Szczecin.
Pani/Pana dane osobowe (m.in. imię i nazwisko, adres korespondencyjny/adres e-mail, telefon) znajdują się w bazie danych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Pozyskaliśmy je w wyniku dotychczasowej współpracy. Państwa dane są przetwarzane w celach wynikających z ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, jak i innych przepisów, w oparciu o które Uniwersytet Szczeciński prowadzi określoną działalność oraz w celach wynikających z naszej relacji prawnej z Państwem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom, z którymi współpracuje Uniwersytet Szczeciński, na podstawie odrębnych umów – wyłącznie w celu realizacji naszych celów. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, sprostowania i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia tych danych do innego administratora. W każdym czasie może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza RODO. Powyższe informacje dotyczą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do celów wskazanych powyżej i znajdujących się w bazie danych osób, pozyskanych w czasie dotychczasowej działalności.

W każdym momencie może też Pani/Pan zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych. Wystarczy wysłać e-mail na adres iod@usz.edu.pl. W każdej sprawie dotyczącej danych osobowych można się skontaktować poprzez e-mail: iod@usz.edu.pl
Od 25 maja 2018 r. podstawą prawną przetwarzania danych osobowych znajdujących się w bazie Uniwersytetu Szczecińskiego jest art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora danych. Oznacza to, że dane osobowe z w/w bazy będą przetwarzane również w celach analitycznych, statystycznych oraz ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń oraz obrony przed roszczeniami. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody o ile przetwarzanie odbywa się na jej podstawie albo zgłoszenia sprzeciwu. Okres ten może zostać przedłużony do czasu upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami.

Oświadczenia:
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service