Wycena wdrożenia ochrony danych osobowych
W celu wykonania wyceny usługi wdrożenia RODO, prosimy o udzielenie informacji o strukturze firmy i zakresie przetwarzanych danych. Ofertę przygotujemy w maksymalnie 3 dni robocze. Jeśli masz jakieś trudności w wypełnieniu formularza skontaktuj się z nami pod numerem 690666790.

Dane jakie podajesz w formularzu będą użyte wyłącznie do wyceny usługi i zapewniamy, że nie zostaną udostępnione innym Administratorom i nie posłużą do celów reklamowych i marketingowych. W celu niezbędnym do świadczenia usługi Formularzy na podstawie zawartej z nami umowy na powierzenie danych osobowych, dane będą powierzone firmie Google LLC i mogą być przetwarzane poza terytorium UE na podstawie standardowych klauzul umownych (Art. 46 RODO).

Administratorem danych osobowych jest Datarunner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, NIP 5242886872, ul. Strumykowa 6c/10. Twoje dane będą przetwarzane przez okres ważności sporządzonej oferty cenowej, czyli 1 miesiąca, a w przypadku firm, które zaakceptują przesłaną ofertę czas ten zostanie wydłużony do okresu jej realizacji. Masz prawo żądać od Nas dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Skutkiem usunięcia danych lub ich ograniczenia przetwarzania, będzie równoznaczne z rezygnacją z uzyskania wyceny. Przysługuje Tobie również wniesienie sprzeciw wobec przetwarzania przez nas danych, a także prawo do przeniesienia swoich danych do innego Administratora. W celu realizacji tego prawa prosimy o kontakt na adres poczta@rodorunner.pl.

W sytuacji, gdy uznasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane z naruszeniem przepisów
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE masz prawo do wniesienia skargi do
Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Nazwa firmy *
Dane adresowe (ulica, miejscowość, kraj) *
Email do osoby decyzyjnej *
Telefon do osoby decyzyjnej
NIP *
Adres strony www
Zgody na przedstawienie wyceny *
Aby uzyskać wycenę wymagana jest zgoda na przesłanie oferty.
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Datarunner Sp. z o.o.. Report Abuse