FINANŠU DIENA 29.09.2020.
Budžeta modelēšana 2021

Notiek: 29. septembrī no plkst. 10:00-11:30

Seminārs/vebinārs

Latvijas ekonomikai, tāpat kā visai pasaulei, šis gads nesa šoku attīstības tempu ziņā – daudzu nozaru aktivitāte ir būtiski samazinājusies, kamēr citur tā ir pilnībā apstājusies. Sliktāk par pašu kritumu kā tādu ir neziņa par to, ko var gaidīt no nākamās dienas. Vai zemākais punkts ir sasniegts un var plānot atgūšanos, vai arī jāgatavojas vēl lielākam kritumam nozarē un valstī?

Tuvojas gada beigas – laiks nākamā gada budžeta plānošanai. Tomēr, arvien lielāka daļa finansistu un uzņēmumu vadītāju meklē piemērus un labāko praksi attiecībā uz finanšu plānošanu tik neskaidrajos tirgus apstākļos. Esam apkopojuši vairāku simtu dažādu pasaules valstu uzņēmumu labāko finanšu plānošanas praksi, t.sk. tā saucamo ‘recovery modeling”, ko esam gatavi iedot vebināra dalībniekiem.

Vebinārā runāsim par:
1. Kā pielāgot uzņēmuma budžetēšanas procesus šī brīža situācijai, kad ārējie apstākļi un ekonomiskā vide mainās ļoti strauji?
2. Risināsim praktisko uzdevumu – veidosim virtuālā uzņēmuma, kurš ir nonācis finanšu grūtībās, reorganizācijas plānu/ budžetu, izmantojot gatavās Excel formas.
3. Runāsim par reālu uzņēmumu piemēriem no nozarēm, kuras ikdienā saskarās ar ļoti neskaidru bildi par savu nākotni. Tiks parādīti paņēmieni, pateicoties kuriem arī šādos gadījumos ir iespējams plānot savu naudas plūsmu.

Dalībniekiem tiks iedotas gatavas budžeta formas Excel formātā, kuras būs iespējams pielāgot arī savu uzņēmumu reālu budžetu veidošanai.

Vebinārs ir aktuāls finanšu direktoriem/grāmatvežiem, kuriem jānodrošina finanšu plānošana strauji mainīgajos apstākļos. Vebinārs ir aktuāls arī biznesa vadītājiem, kuriem nav sava finanšu direktora un kuri paši plāno savu uzņēmumu finanšu plūsmas.

Gan vebināra, gan klātienes dalībniekiem ir nepieciešams dators ar programmatūru, kura atbalsta MS Excel formāta failu rediģēšanu.

Semināru vadīs:
Andrejs Grigoļunovičs, CFA, CFM. Uzņēmumu grupas AG Capital vadītājs. Finanšu modelēšanas pasaules čempionāta finālists (5. vieta 2017. gada finālā Ņujorkā). Specializējas finanšu modelēšanā un uzņēmumu budžetu izstrādē kopš 2002. gada.
https://www.linkedin.com/in/andrewgrig/

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem, 10 dalībnieki aicināti piedalīties seminārā klātienē!
Lūgums reģistrēties: Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy