INDUSTRINĖS ROBOTIKOS UŽSIĖMIMŲ PRISTATYMAS
Užsiėmimai rekomenduojami moksleiviams nuo 14 m. ir suaugusiems.

Pirmasis pažintinis susitikimas organizuojamas 2020 m. sausio 21 d. (antradienį) 17:30 val. Išmaniojoje mokykloje (Tilžės g. 74, „Splius” pastate, 1 aukšte. Įėjimas šalia autobusų stotelės „Vairas”).

Susitikimo metu užsiėmimų vadovas pristatys industrinės robotikos programą, supažindins su užsiėmimų temomis ir praktinėmis veiklomis, atsakys į auditorijos klausimus. Susitikimas – nemokamas!

Informacija tel. 8-686 86587
https://ismaniojimokykla.lt/uzsiemimai/industrine-robotika/  

Užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime:
Vardas, pavardė *
Your answer
Amžius *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Programa „INDUSTRINĖ ROBOTIKA“ skirta ugdyti ir skatinti mokinių techninius gebėjimus pramoninės/industrinės robotikos mokslo srityje, propaguoti domėjimąsi išmaniąja gamyba. Vaikai įgis žinių apie robotikos mokslą, dirbs su tikru, gamyklose naudojamu robotu (FANUC), lavins kūrybinius, mokslinius, techninius industrinių robotų programavimo įgūdžius, gebės vertinti save, įgis didesnį pasitikėjimą ruoštis ateities profesijai – robotikos inžinierius. Programos pagalba mokoma dirbti komandoje, ugdomi bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžiai, lavinamas gebėjimas priimti sprendimus, loginis mąstymas, skatinamas kūrybiškumas per praktinę veiklą. Praktinės veiklos programa yra pateikiama robotų gamintojų. Programa padės mokiniams kuo anksčiau išbandyti ir susipažinti su pramoninės robotikos mokslu, iššūkiais, galimybėmis, ateities profesinėmis perspektyvomis, skatins rinktis susijusias IRT studijas. Įgytos žinios ir įgūdžiai padės orientuotis pasirenkant savo profesinį kelią.Užsiėmimų metu:susipažinimas su robotų koordinačių sistema, valdymo metodais;pažintis su roboto operatoriaus pultu;praktinės užduotys atliekant roboto programavimo komandas;darbas su ROBOGUIDE progamine įranga;programavimas virtualioje aplinkoje ir konkrečių užduočių atlikimas su robotu-ranka.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy