Regulamin oraz przepisy dla prgramu ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC' w Wielkiej Brytanii. Przeczytaj oraz potwierdź podpisem on-line poniżej.


Publikowano: 28 Kwietnia 2019


PROGRAM
1. Program autorski Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, zastrzega sobie wyłaczność wszelkich treści. Kopiowanie wszelkich treści tego programu bez porozumienia z autorem czyli Stowarzyszeniem jest zakazane.
2. CELE PROGRAMU: zwiększenie bezpieczeństwa rynku świadczonych usług, oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób odbywających szkolenia na terenie Wielkiej Brytanii. Szerzyć świadmość środowiska branżowego oraz popularyzować wysoką jakość dostarczanych szkoleń. Wyróżnianie doświadczonych szkoleniowców o długim stażu zawodowym. Wyeliminowanie niskiego poziomu oraz niuczciwej działalności, która działa niekorzystanie na renomę Polaków w branży w Wielkiej Brytanii.
3. Udział w programie jest dobrowolny, a udzielane treści dla weryfikacji muszą być zgodne z prawdą. Udzielenie treści nie zgodnych z zaistniają prawdą będą jednoznaczną dyskwalifikacją z udziału w programie.
4. UWAGA! Firmy nie zarejestrowane na terenie Wielkiej Brytanii nie mogą brać udziału w tym programie.


WERYFIKACJA
1. Aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień w rozumieniu treści programu, szkoleniowiec/placówka szkoleniowa ubiegająca się o weryfikację jest zobowiązana zapoznać się z regulaminem oraz potwierdzić jego przeczytanie i zrozumienie elektronicznym podpisem na końcu tego dokumentu. Jeśli Szkoleniowiec nie wyraża zgody na poniższą drogę weryfikacji, nie będzie mógł uczestniczyć w programie.
2. Ankieta weryfikacyjna oraz dokumenty przesyłane przez uczestnika programu będą służyły tylko do weryfikacji. Wszystkie dokmenty nie będą w posiadaniu Stowarzyszenia i będą tylko i wyłącznie na skrzynce mailowej. Przyjmujemy dokumentację tylko drogą mailową.
3. WERYFIKACJA TOŻSAMOŚCI: Szkoleniowiec/placówka szkleniowa zobowiązuje się przesłać drogą mailową dokument tożsamości z zdjęciem (dowód osobisty/paszport/Brytyjskie prawojazdy)
4. WERYFIKACJA SZKOLENIOWCA: Szkoleniowiec lub placówka szkoleniowa zobowiązuje się przesłać dokumenty drogą mailową z widocznym numerem rejestracji firmy do HRMC.
5. WERYFIKACJA KWALIFIKACJI: Szkoleniowiec/placówka szkoleniowa zobowiązuje się przesłać drogą mailową potwierdzenie uzyskania kwalifikacji z uwidocznieniem daty oraz miejsca uzyskania kwalifikacji.
6. Koszt weryfikacji oraz publikacja w bazie rejestru ‘Zaufany Szkoleniowiec UK’ to £45 (z vat)
7. Aby otrzymac wpis do rejestru ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’ należy:
- przeczytać oraz podpisać regulamin programu ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’
- przygotować wszystkie dokumenty do weryfikacji i przesłać drogą mailową
- dokonać opłaty weryfikacyjnej w wysokości £45 (z vat)
- być w stałym kontakcie z Stowarzyszeniem w potrzebie dodatkowych informacji

Opłata weryfikacyjna jest bezzwrotna, opłata powinna być opłacona z dniem przesłania wszystkich dokumentów weryfikacyjnych. Bez opłaty weryfikacyjnej, Stowarzyszenie nie przystąpi do weryfikacji dokumentacji szkoleniowca/placówki ubiegającej się o wpis. Opłata ta pokrywa weryfikację oraz wpis do rejestru weryfikacji, który będzie opublikowany on-line oraz będzie promowany przez Stowarzyszenie. Opłata weryfikacyjna jest jednorazowa i jest opłatą za weryfikację tylko jednej osoby lub tylko jednej placówki szkoleniowej. Tylko Członkowie Stowarzyszenia są zwolnieni z opłaty weryfikacyjnej.

8. CZAS WERYFIKACJI: Dla sprawnego przebiegu rejestracji, osoba ubiegająca się o wpis do rejestru ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’ musi zatwierdzić ten regulamin, dokonać wypełnienia ankiety weryfikacyjnej oraz przesłania dokumentacji wraz z opłata weryfikacyjną w bliskim odstępie czasu. Stowarzyszenie zastrzega sobie 28 dni roboczych na dokonanie rzetelnej weryfikacji.


WYRÓŻNIENIE W PROGRAMIE ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’

1. Program ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’ ma za zadanie ułatwienie znalezienia szkoleniowca przez osoby, które takich szkoleń poszukują, a tym samym wyróżnienie szkoleniowców w rejestrze publicznym on-line, który będzie pozycjonowany na naszej stronie Stowarzyszenia, stronie naszej publikacji ‘Polish Beauty Journal’ oraz promowany poprzez social media. Program ten jest budujący dla branży szkoleniowców, którą tworzymy razem z wami.

WYPEŁNIENIE TEJ ANKIETY ON-LINE ORAZ POTWIERDZENIE POWYŻSZEJ TREŚCI REGULAMINU, JEST PEŁNOMOCNICTWEM PODPISU UBIEGAJĄCEGO SIĘ O WERYFIKACJĘ.IMIĘ, NAZWISKO *
Your answer
Potwierdzam, iż zapoznałam się z treścią Regulaminu ‘ZAUFANY SZKOLENIOWIEC’ i wyrażam zgode na przystąpienie do procesu weryfikacji w Wielkiej Brytanii. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy