eduScrum for youth work, 13.-16.5.2021
Děkujeme za Váš zájem o účast na školení EduScrum for youth work - inovace v neformálním vzdělávání v práci s mládeží. Prosíme o vyplnění závazné přihlášky nejpozději do 28.2.2021.

Jsme mezinárodní tým, proto bude školení probíhat v angličtině. Stačí, když je vaše angličtina na komunikativní úrovni, abychom si během školení všichni vzájemně rozuměli. Vyplňte prosíme přihlášku v angličtině, aby si ji všichni lektoři mohli přečíst.
Účastníky na školení budeme vybírat na základě motivace a následném využívání eduScrumu v praxi v práci s mládeží.
TERMÍNY: rezidenční část (13. května 2021, od 16:00 - 16. května 2021, do 14:30), Vaše praxe, následné sdílení přes Zoom. To se bude konat 2-3 měsíce po absolvování školení. Na termínu se dohodneme během školení.
2 dny školení jsou akreditovány MŠMT.

S informacemi, které do přihlášky uvedete, bude nakládáno v souladu se zněním zákona o GDPR, Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Uvedené informace budou použity pouze pro přípravu a realizaci školení EduScrum v rámci projektu Marker CS Next Level.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Asociace neformálního vzdělávání, z.s.. Report Abuse