Žádost o uvolnění žáka z vyučování
Žádost o uvolnění žáka z vyučování slouží pro pro předem známou nepřítomnost žáka 
na více dnů. 
Žádost se odesílá nejméně dva dny předem. V případě nemoci nebo jiného důvodu nepřítomnosti je potřeba omluvit žáka nejpozději do 3 kalendářních dnů od začátku nepřítomnosti žáka zákonným zástupcem v systému ŠkolaOnLine, případně emailem nebo telefonem přímo třídnímu učiteli žáka.

* Označuje povinnou otázku
Ředitelství školy odpovídá na žádost pouze v případě zamítnutí žádosti.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a přijmení žáka*
Třída *
Třídní učitel *
Žádám o uvolnění žáka na období od - do *
Důvod uvolnění z výuky *
Vyplněním a odesláním této žádosti závazně omlouvám své dítě z výše uvedených důvodů na výše uvedené období.*
Jméno a přijímení zákonného zástupce
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Základní škola a mateřská škola Ostrava-Lhotka, příspěvková organizace.

Does this form look suspicious? Report