Žádost se odesílá nejméně dva dny předem. V případě nemoci nebo jiného důvodu nepřítomnosti je potřeba omluvit žáka nejpozději do 3 kalendářních dnů od začátku nepřítomnosti žáka zákonným
zástupcem v systému ŠkolaOnLine, případně emailem nebo telefonem přímo třídnímu učiteli žáka.
* Označuje povinnou otázku
Ředitelství školy odpovídá na žádost pouze v případě zamítnutí žádosti.