LEDNICA 2018 - Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach
ZAPISY ZAMKNIĘTE - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Witamy w formularzu zapisów na wyjazd na XXII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 organizowanym przez Parafię Narodzenia NMP w Myślenicach :)

Ważne informacje dotyczące wyjazdu:
1. Wyjazd odbędzie się w dniach 1 - 3 czerwca 2018 roku.
2. Zbiórka odbędzie się 1 czerwca o godzinie 00:45 na Placu Kilińskiego w Myślenicach, skąd wyruszymy autokarem. Powrót 3 czerwca w godzinach przedpołudniowych.
3. W programie wyjazdu: zwiedzanie Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, spacer po Gnieźnie, nocleg w Kazimierzu Biskupim, odwiedzenie Jasnej Góry, codzienna Eucharystia.
4. Spotkania Lednickie odbywają się na świeżym powietrzu - będziemy tam ok. 12 godzin - należy zapewnić sobie m. in. odpowiednie obuwie i odzież (pogoda może być różna) oraz prowiant.
5. Posiłki (poza śniadaniem w sobotę) we własnym zakresie.

Wyjazd przeznaczony jest dla osób w wieku minimum II klasy Gimnazjum.

Koszt wyjazdu: 100 zł. Wymagana jest przedpłata podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 18 maja 2018 roku (piątek) po Mszy świętej (na którą zapraszamy) o godzinie 18:00 w salkach Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach przy ul. Księdza Piotra Skargi. Brak uiszczenia opłaty w tym dniu skutkuje skreśleniem z listy wyjazdowej.

Podczas spotkania organizacyjnego będziemy prosić o podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przechowywanie i przetwazanie podanych przez Państwa danych osobowych w celu organizacji i zapewnienia bezpieczeństwa podczas wyjazdu.

Osobom Niepełnoletnim i ich Opiekunom na adres poczty e - mail zostaną przesłane odpowiednie zgody, które należy wypełnić i przynieść na spotkanie organizacyjne.

Zespół LEDNICA 2000 Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service