Gynvael Coldwind - Spotkanie z Czytelnikami i Widzami
!!! KONIEC MIEJSC !!!
Miejsca na spotkanie z czytelnikami i widzami się niestety skończyły. Nadal można się wpisać na LISTĘ REZERWOWĄ.
!!! KONIEC MIEJSC !!!

(formularz rejestracji znajduje się pod tą ścianą tekstu)

Witam serdecznie,

Miło mi poinformować, iż organizuje spotkanie autorskie (choć bardziej poprawnym byłoby nazwanie tego "spotkaniem z czytelnikami i widzami"), które odbędzie się 29 sierpnia we Wrocławiu (szczegóły poniżej).
W tym miejscu chciałbym podziękować firmie RST Software Masters za użyczenie miejsca oraz ogólny sponsoring spotkania (więcej informacji o firmie poniżej) - dzięki! :)

Kiedy: 29 sierpnia 2017 (wtorek)
Początek: 18:00
Miejsce: Wrocław, ul. Racławicka 2-4 (firma RST Software Masters)
Przewidywany czas trwania: 1.5h - 2h
Liczba miejsc: 100

Spotkanie jest darmowe, ale wymagana jest rejestracja. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje FCFS (czyli po prostu kolejność rejestracji).

FAQ:
Q: Komu zostaną udostępnione dane, które wyślę w tym formularzu?
A: Do danych dostęp będzie miał Gynvael Coldwind (czyli ja) oraz kilka osób z firmy RST Software masters (na potrzeby organizacji spotkania).

Q: Skąd mamy wiedzieć, że zmieściliśmy się w pierwszej setce?
A: Informacja o tym, że sto rejestracji zostało osiągnięte będzie opublikowana w widocznym miejscu na tej stronie. Kolejne osoby będą mogły wpisać się na listę oczekujących, a około liczby 120-130 rejestracji formularz zostanie wyłączony.

Q: Czy będą wysyłane jakieś potwierdzenia?
A: Na 7-10 dni przed spotkaniem wyślę e-maila do wszystkich zarejestrowanych z prośbą o potwierdzenie przybycia. Wtedy też (w przypadku rezygnacji) będzie realizowana lista rezerwowa (również na zasadzie FCFS).

Q: Czego spodziewać się na miejscu?
A: Pewnie będzie jakaś krótka opowieść o programowaniu, pisaniu książek i livestreamowaniu (być może wsparta slajdem lub trzema). A potem otwarte forum dyskusji. Nie spodziewałbym się nic super technicznego (ale pewnie coś jednak będzie). Będą również jakieś drobne przekąski (podziękowania ponownie dla RST Software Masters).

Q: Byliśmy na poprzednim spotkaniu autorskim - będzie coś nowego?
A: Prawdopodobnie tak - w między czasie wyszła książka pod moją redakcją (Praktyczna Inżynieria Wsteczna) i pojawiły się livestreamy, a i errata się zapełniła. Jest o czym opowiadać.

Q: Przyjdę ze znajomymi - czy mamy rejestrować się osobno, czy wystarczy jedna rejestracja?
A: Tym razem poprosiłbym o zarejestrowanie się osobno.

Q: Jednak nie będę w stanie przybyć na spotkanie - co czynić?
A: Zdarza się, co zrobić. Będzie nam Ciebie brakowało. W takim wypadku prosiłbym o wysłanie mejla na gynvael@coldwind.pl i wskazanie swoich danych - pozwoli to zaprosić na spotkanie osobę z listy oczekujących. Dzięki!

Q: Czy planujesz spotkanie autorskie w mieście <tu wstaw nazwę miasta>?
A: Niestety, obecnie nie mam planów na inne spotkania autorskie. Kolejnych spodziewałbym się w 2018, ale nie mam jeszcze żadnych sprecyzowanych planów.

Q: Czy będzie można na miejscu kupić książkę Zrozumieć Programowanie / Praktyczna Inżynieria Wsteczna?
A: Obecnie jest to niewiadoma. Postaramy się, by dystrybutor książek był obecny i można było kupić, ale nic jeszcze nie jest wyryte w kamieniu.

Q: Czy będzie można dostać autograf na Zrozumieć Programowanie / Praktycznej Inżynierii Wstecznej?
A: Jasne!


O firmie RST Software Masters - sponsorze spotkania:
W RST Software Masters zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, komunikatorów czy platform społecznościowych. Współtworzymy jedną z największych giełd transportowych - Trans.eu. Nie zadowala nas bycie dobrymi w branży. Chcemy być najlepsi, dlatego cały czas się rozwijamy. Kultura pracy to dla nas istotna podstawa działania firmy. Ważne jest dzielenie się wiedzą, a zespoły są samoorganizujące się. Inwestujemy w ludzi i jesteśmy przekonani, że każdy ma w sobie spore zasoby świetnych pomysłów, kreatywności i trafnych rozwiązań.
http://rst.com.pl/
Imię i Nazwisko *
Adres e-mail *
Czy jesteś zainteresowana/zainteresowany opcją zakupu książki (ZP/PIW) na spotkaniu? (przepraszam za marketingowe brzmienie tego pytania; głównym jego celem jest oszacowanie ile książek dystrybutor powinien wtargać ze sobą na Nte piętro, na którym odbędzie spotkanie; o ile uda się z ew. dystrybutorem nawiązać współpracę - patrz FAQ)
Clear selection
Czy jest coś, o czym chcesz posłuchać na spotkaniu?
Dowolne inne uwagi, a także miejsce na twórczość własną :)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu organizacji spotkania autorskiego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy